1. 21320.
    sözlük yazarlarının söylemek istedikleri
    8 -1 ... erkeksi bayan buse
  2. 21321.
    o çok önemli işleriniz,kariyeriniz ya da bir insan uğruna tükettiğiniz yıllarınıza ve ıskaladığınız hayatınıza değmiştir umarım. koşarken farketmeden geçtiğiniz tüm güzellikler veya sağlıklı bedenleriniz orada daima sizi bekliyor olmayacak.

bilin istedim.
    4 ... tierraylibertad
  3. 21322.
    Akıntıya kapılmış gibi hissediyorum. Önce gaza bastım, sonra o hızla yokuşa bıraktım gidiyor. Oluyor bir şeyler kendiliğinden. içimi kemiren bir kaç sey var ama kimseye söyleyemiyorum. En yakınıma da en uzağıma da susuyorum. Hayırlısı.
    2 -1 ... manik minyon
  4. 21323.
    "hayatının bir köşesine ister dost, ister arkadaş, ister sıradan biri veya artık her neyse, bir şey olarak sığınayım diye vermedim onca çabayı. bunlar somut beklentiler, oysa ben böyle bir şey istememiştim. sadece iyi bir insan olduğuma gözlerinle şahit olmanı diledim. kendimi sana ispatlayayım da sonra yansın her bir şey...

bunu neden istediğime dair de en ufak bir fikrim aslında halâ mevcut değil, biliyor musun? bu bana ne hissettirecekti, ondan da tam emin değilim. keşmekeş bir şey...

yani bilmiyorum niyeydi ama sen ben iyi bil, alem kötü bilsin. sen beni tanı, alem bana sırt çevirsin... sen yanımda ol, bütün alem karşımda olsun. tek derdim buydu. senin vereceğin bir geçer not, aslında her şeye bedeldi."
    1 ... kaplumbaga mottosuu
  5. 21324.
    Hadi yattım ben sizde çok ayakta kalmayın yatin uyuyun.
    ... gurbetci adam
  6. 21325.
    #SeminerUzaktanOlsun
    1 -2 ... sivribey
  7. 21326.
    Şu bağırmalı hapşırma işine bi çözüm bulun.hay ızdırabınızı...
    1 ... gamora
  8. 21327.
    Ulan şu genç yaşımda daha neler yaşayacağım acaba derken sahiden artık genç miyim demeye başlıyorum. Paradoksa giriyorum. Noluyo bana sözlük. Help.
    1 ... stultis non succurritur
  9. 21328.
    Uff ne sıkıcı bir yer burası. Nasıl 9.nesil hesapta yazmışız o kadar şey.
    1 -3 ... behlul denen cocuk
  10. 21329.
    bazen kendimi aşıyorum, bazen de kendimi geriden takip ediyorum. ama sonunda istediğime hep ulaşıyorum. tuhaf bir döngü.
    2 -2 ... marie antoinette