1. 14957.
    Öyle bir haykırasım var ki içimdeki acıyı, dağı taşı inletesim. Ancak böyle atabilirim gibi geliyor gözlerimdeki bu hüznü, acıdan donmuş ruhumu yeniden başarabilirim belki hissedebilmeyi.

(bkz: ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda)
    5 ... helen of troy
  2. 14958.
    Bu aralar beni düşündüren bir şeyler var ama ne olduğunu bilmiyorum. Üzerimde böyle bir hoşnutsuzluk, tatminsizlik var. Ne istediğini bilmez bir haldeyim. Keyfim yok açıkçası. Neye üzüldüğümü de bilmiyorum. Derinlerde bir yerde bir şey ama çözemedim. Sarsıntı büyük belli ki, yukarıda daha az hissediliyor. Umarım yakında gün yüzüne çıkar da rahatlarım.
    1 ... coko prens
  3. 14959.
    neden kar yağmıyor? artık güneş görmek istemiyorum. bıktım lan. yether!
    1 ... r3tr0
  4. 14960.
    Bir arkadaşım var. Kendisi çok hasta ama doktora gitmemek için direniyor. Ve bu arkadaşım doktor olacak. işte toplum olarak nasıl bir yanılgı içindeyiz görüyorsunuz. Canım bence sen doktor olma, pilot ol.
    2 ... sahnenin disindaki adam
  5. 14961.
    Ne Ağa ne beyfendi en güzel noktası herkes ölümü tadacaktır.
    ... idaghann
  6. 14962.
    Umarım şu genç yaşta beni hayattan soğutanlar hepiniz inim inim inleyerek geberirsiniz.
    ... asikadin
  7. 14963.
    Malesef unutamıyorum.
    Sanıyordum ki sevdiklerimiz bizi öldürmeyecek. Artık iyi anılarda beyinden piksel piksel siliniyor.
    Çok acı artık bir kaç kare kesin eksik.

Neyse artık bir daha o zamanlardaki kadar çok ölmeyeceğim.
    ... leonunsutu
  8. 14964.
    gittin ya..
    herkes sana benzeyecek..
    3 ... gun aydiran demlik
  9. 14965.
    Kırılan kalbimizi Allah’a emanet ettik..
    4 ... heidigillerden
  10. 14966.
    3 sene olmuştu, bu tür konuşmaların içine girmeyeli. birine karşı bir şey hissederken onunla konuşmaktan bahsediyorum. görmemiş, duymamış, dokunmamış olabilirim. hissetmiyor olamam.

cesareti olmayan hıyarın tekiyim. -ki bunu zaten anladığından eminim-

ne söylersem söyleyeyim şu anda, hep eksik kalacak daha sonra. o yüzden, boşveriyorum. mutlu ol. bunun için ayaklarına kapanabilirim.

o rüyayı ömrüm boyunca unutmayacağım.
    ... etique