1. 2121.
    Bire bir sohbetimin olmadığı biriyle evlenme hazırlığı yapıyordum. Nişan için elbise seçtim, gelinlik aldım falan...
    ... munia
  2. 2122.
    Dün gece gördüğüm rüya,resmen poyraz karayeldeki sefere aşıktım peşinde geziyordum .
    1 ... sigaranindumani
  3. 2123.
    binada en üst kattayım. aşağıya inmek istiyorum, merdiven yok, asansör yok. nasıl bir binadır bu böyle diyorum. dön dolaş yok mümkün değil, inemiyorum aşağıya. çatıya çıkıyorum, yan binadaki insanlara aşağıya inemiyorum diye bağırıyorum. aşağıya inmen için atlaman gerek diyorlar. ne atlaması ya, atlarsam ölürüm ben diyorum. yok ölmezsin diyorlar o tarz binalardan atlayınca, biz her gün atlıyoruz diyorlar. bakıyorum eğer binadan atlamazsam aşağıya kesinlikle inemeyeceğim. tam o ara biri binadan kendini yere atıyor. ben de cesaret alıp kendimi atıyorum çatıdan aşağıya. tam yere çarparken uyanıyorum...(ilginçtir ki bu rüyanın farklı versiyonlarını onlarca kez gördüm.)
    1 ... dalgamaya
  4. 2124.
    Genel olarak hep yüksekten atlarım bağırırım sesim falan çıkmaz.
    1 ... kaybolanteltoka
  5. 2125.
    zombiler tarafından kovalanmak. güvenli bir yere sığınmak ve askerler tarafından kurtarılmak. senaryoyu satabilirim.
    1 ... kutsalbira
  6. 2126.
    Cumhuriyet'in imparatorluğa döndüğü bi' ülkede darbe yapmaya çalışırken yakalanıyoruz. Ellerimizde m4'ler g3'ler falan var bizi yakalamaya gelenler yeni çeriler aq ellerinde kılıçlar falan. Sonra beni yakalıyorlar ve bağlıyorlar. Elinde baltayla bir yeniçeri geliyor. Tam baltayı indirdi, kafam kesilecekken uyanıyorum.

Sıradan saçma bir rüyam. Evet.
    ... wilder wein
  7. 2127.
    kafaya kese kağıdı geçirip zirveye gitmek.
    ... odegildenedenbenimkidegil
  8. 2128.
    Bu gün rüyamda 2 defa kavga ettim birisinde dövdüm diğerinde ibnenin teki kafama kafama vurup durdu *
    ... keyfkahyasi
  9. 2129.
    Ejderha gördüm ciddi ciddi. Ya da ateş saçan dev kertenkele de denilebilir tabi. Sağı solu yaktı gitti pislik.
    3 ... asyali praetor
  10. 2130.
    (bkz: sevgiliyle romantik ortamda yarrayering içmek)
    ... odegildenedenbenimkidegil