1. 2526.
    kızılın bilinçaltına işlemesinden dolayı görülen yorucu rüyalardır.
    1 ... nevizaade gecelerii
  2. 2525.
    Hiç sevmediğim ve gorusmedigim kişileri görüyorum bu sıralar. Bilinç altı desen onları hic dusunemem. Hayrolsun bakalım.
    ... sualci
  3. 2524.
    Rüyamda yangından mal kaçırır gibi evleniyordum, daha doğrusu düğün başlamadan hemen öncesini gördüm. Bir davetiyem yoktu, yakın arkadaşlarıma bile son dakikada benim akşam düğünüm var diye mesaj atıyordum. Yemek yemiştim ve ağzım leş gibi sarımsak kokuyordu. Masterchefteki somer şefe sordum, ne giderir sarımsak kokusunu diye çiçek yemen lazım dedi. Babama söyledim migrosta vardır bakıver benim halletmem gereken başka işler var diye. Bir arkadaşımı aramak istedim, beni vazgecirsin bu durumdan diye, rehberimde numarasını bulamadım bir türlü. Kayıtlı ama mümkün değil bulamıyorum, dolayısıyla arayamıyorum. Başladım deli gibi stresten volta atmaya. Sonra düğün salonuna geldim, misafirlerden biri bana somon balığı yiyebilir miyim diye soruyordu. Dedim ne isterseniz onu yiyin (bana ne yani dimi).

Kabustu resmen, kabus. Dün yediğim soğanlar bana kabus olarak geri döndü. * çok şükür uyandım ama çok gerçekçiydi, korkuttu bu yüzden.
    4 ... kedi peri
  4. 2523.
    Bu gece Ruyamda Atatürk’ü gördüm. Öyle gerçekti ki hâlâ kendime gelemedim. Yazacak kelimeleri seçemiyorum. Upuzun bir ruyaydı. Hatırladıkça eklemek istiyorum.
    3 ... serenity painted death
  5. 2520.
    Biraz önce gördüğüm rüyada havalimanındaydım ve apar topar saat 10 amsterdam uçağına bilet aldım. Sonra tuvaletim geldi. Tuvalete gitmekle uçağa gitmek arasında kaldım ama sonunda hallettim. Derken uçağın kapısına gitmeye çalışırken kayboldum, elimdeki kağıt çıktıya bakarak 309 nolu kapıya gitmem gerektiğini gördüm ve işim biraz kolaylaştı.

Asıl yere geliyorum şimdi. Yurtdışı harç pulu... kuyruğa girdim, sıra bana geldi. 100 tl dedi adam. Yanımda 2 tane almak isteyene de 150 tl dedi. Ne kadar çok alırsan adet başına düşen fiyat düşüyormuş.

100 tl. Sırf o para yüzünden uçağa binmedim aq rüyamda.

Sabah uyanınca internetten gene baktım ne kadara zamlamışlar diye. 50 tl. Bu paranın da 15 tlsi toki'ye gidiyormuş. Aq hepinizin.
    2 ... the outsider
  6. 2519.
    Kuzey korede askerler kovalıyo ormanlık alanda.neyse bir şekilde atlattım bunları.sonrasında memleketimde buluyorum kendimi.

Eller çiçek böcek görsün biz sürünelim rüyada bile.
    3 ... sonuncuzamanlordu
  7. 2518.
    Evimizin odası okulumun tuvalet katıymıymış neymiş. Okulun tuvalet katı olması da ilginç bişeydi farklı farklı çeşit çeşit tuvaletler vardı. Okulda çişim geliyo tuvaletlere bakmaktan seçemedim çeşit çeşit tuvaletler var baya değişik modellere baka baka ilerlerken lannn benim odamın burda ne işi var? Odama millet gelcek tuvaletini yapcak ya çok fena tüm rüya odamın anahtarını aradım kitlemek için.
    Sonra bunu aile bireylerine anlatmaya çalışıyorum kimse inanmıyo sen delisin diyolar halisünasyon bunlar diyolar sonunda da meğersem cidden hayal görmüşüm vaybe nasılbir plot twist ama hepsini kafamdan uydurmuşum başından beri deli benmişim de sonra uyandım oh be dedim deli değilim yuppi.

( yemin ederim gerçekten bu rüya gerçek)
    1 ... hungry for apples
  8. 2517.
    Günlük olaylarla bağlantılı kabuslar.

Zihin, olacaklara hazırlık yapıyor.
    2 ... freudgillerden sigmund
  9. 2516.
    Rüyalarımda birilerinden, gerçek hayatta bir şeylerden kaçıyorum.
    2 ... lunalovegood1
  10. 2515.
    (bkz: kabus)
    1 ... thuggy sappho