bugün

askerdeki komutanımı gördüm.
Emlakçı evi vermiyordu bana. Çok sinirlendim.
domino'stan alaturko söylemiştim. gerçeke hiç yemedim. bu bir işaret mi?
Şu saate kadar gerçek sanıp, şu an entry ararken rüya olduğunu anladığım bir kabustu.

Şu şeytanların rüyalarımdan çıkması lazım, fazla inandırıcı oluyor.
kardeşimle balığa çıkmıştık. tekneyle. koca koca levrekler çekiyorduk. güzeldi.

Bize gelseydiniz. Beni ölümün için yormamış olurdun..

Evet
Hatırlamıyorum aslında meditasyon yaparak uyudum geleceğe dair bir şeyler görmek için. Demek ki geleceğim bomboş tertemiz bir sayfa…..
(bkz: dün gece rüyama gelen atatürk)
(bkz: dün gece rüyama gelen elon musk)
dün gece rüyama gelen diye başlayan bir sürü var işte sözlükte...
rüyamda kamyon kullanıyordum. kamyonu devirmedim ama yanlış inşaata kum yığdım.
Nervio anlatsın çok güzel rüyalar görüyor.
Kan varsa rüya bozulur bik raad ol. 300 sene daha aramızdasın şüker.
Kendi ölümü gördüm. Sedyede yatıyordum kafamdan kan akmış kan kokusu geliyordu. Kendime bakamadım midem bulandı.
Çok saçmaydı yine. Tanımadığım bir adamla hiç bilmediğim bir yerdeydim. yanımdaki görmen gereken bir yer daha var deyip gecenin köründe manastır gibi bir yere götürüyordu. Orada bir sürü vitraylı pencere vardı. Hatta onları bana tek tek gösterirken sabah oluyordu.

Rüyalarım saçmalık konusunda birbiriyle yarışır, bu kesin.
rüyama atatürk geldi. sana el veriyorum oğul dedi. senin görevin sözlüğü arap soyu yazarlardan kurtarmak dedi. onları öyle bir ağlat ki, kendiliklerinden arap topraklarına göçmek zorunda kalsınlar, sözlük pırıl pırıl olsun dedi. duygulandım, peki atam dedim, bu gurur verici görev için teşekkür ettim. elini öpecektim, bir tokat asıldı uyandım. atam bir arap gibi el öptürmeyecekti tabi, benim hatam.
ilişkimle alakalı olumsuz şeyler gördüm ama hatırlamıyorum. Daha kötüsü bu gece haberci rüyalar görülen bir geceydi. Rüyamı hatırlayamıyorum, hoşuma gitmeyen şeyler olduğu kesin.
Seninki yine iyiymiş rüyamda zenciler beni bafiliyordu, allahtan kısa sürdü.
Çok saçma ve karmaşıktı. Ailemin eski evi, benim çalıştığım kurumun içiydi. Danışanlarımı almak için boş oda arıyordum. Normalde danışan almadığım bir gün olduğu halde bir sürü randevu vardı, kafayı yemenin eşiğinde uyandım.
bir kere ilkokul arkadaşımla seviştiğimi gördüm. peşinden koşuyordum benimle evlen diye. bu da ancak rüyada olur lol.
Demin Annemle konuştum. Çok tuhaftır ki ikimiz de rüyamızda yılanlarla karşılaşmışız.

Annelerimizle anne karnından biri duygusal bir etkileşimimiz var, sanırım o yüzden.
Tanımadığım birileriyle tartışıp duruyorum günlerdir rüyalarımda. Ben sesimi yükseltiyorum, onlar daha da yükseltiyor, sonuca ulaşamadan uyanıyorum.
Sevgilimi gördüm. Çok ent.

Evet
taharet musluğunu kapatmayı unutmuşum ve sabaha kadar açık kalmış. 1100 tl fatura gelmiş.
Rüyamda önüme konulmuş bir pasta vardı. Kivili olduğunu söylüyorlardı. Pastanın üstüne az bir miktar haşlanmış tuzsuz tavuk göğsü konulmuştu. Ve ben bu anormal pastayı afiyetle yeyip, çok beğendim.
Rüya gördüğüme eminim ama bu aralar asla hatırlamıyorum. Varsa Acil hatırlama duası atın dostlar.
bu sabah rüyamda bir gökdelenin en üstündeydim. dışarıdaydım. aynen bildiğiniz gökdelen. ölmemeye çalıştım. resmen 2 saat put gibi kaldım. sonradan da altıma kaçırdım. tabi gerçek hayatta nolurdu bilemem.