1. 1.
  özellikle normalde pek rüya görmeyen bünyelerin birgün garip bir şekilde hem de tamamını izlediği bir film gibi aynen hatırlayacağı şekilde gördüğü rüyalar. bu rüyalar bünye üzerinden son derece tesirli olup bir kaç gün insanın aklından çıkmayabiliyor.
  çocukluğum geçtiği mahalle. bir anne bir yavru iki köpek. bunları kovalarken uzaktan bir köpek sesi gelir ve bulunduğum mevkiye 6-7 tane koca koca köpekler doluşur. çevredeki herkes kaçar. bütün insanlar evlerine çekilir ve pencerelerini kapatır. ben önce bir duvarın üstüne çıkmaya çıkmaya çalışıyorum ancak beceremeyince bu defa taştan yapılmış bu duvarın arkasına geçip bir elimde -bilenlerin bileceği- biri iki çatallı diğeri biraz genişçe iki uçlu keser, diğer elimde yarım metrelik bir sopa mevzi alıyorum. sonra sağdan soldan saldıra saldıra üşüşen bu canavarlar başta bahsettiğim yavru ve anne köpeğe tıpkı belgesellerdeki gibi saldırıyor ama ne saldırış. sonra ben cesareti topluyorum, başta hangisini atmam gerektiği noktasında tereddüt yaşasamda, keseri bu it sürüsünün üzerine fırlatıyorum. bir anda hepsi küçülüp enikleşiyor ve korkak gözlerle bakarak ortadan kayboluyorlar. sonrasında ise ortada baştaki iki köpeğin iskeleti kalıyor. pencereden bir çocuk çıkıyor: ne oldu gittiler mi abi? hee gittiler diyorum iskeletlere bakarken... ve perde kapanıyor.

  (ha bu arada, son bir-iki haftadır belgesel falan izlemedim) *
  8 -2 ... uvjb
 2. 2.
  biraz saçma bir rüya ama* * kısaca anlatıyım raikonen,alonso,schumacher başkahramanlar... alonso ferrariye geçmiş massanın yerine, schumacherde ferrarinin teknik patronu olmuş.şimdi diyebilirsiniz.bunda ne tuhaflık var diye...işin tuhaf tarafı şurda rai ve alonso gay olmuşlar * magazin medyasıı bunların tatil yöresinde çok samimi fotolarını çekip teknik patron schumiye götürürler...schumi resimlere bakarak kahkalara gülmeye başlar.basın mensupları şaşırmışlardır doğal olarak.ilk önce dünya hali der ve ekler schumi...onlar kardeş,kardeşler arasında böyle şeyler olur der ve basın toplantısını terkeder...
  11 -2 ... fruko
 3. 3.
  ahmet yıldızın ölmedigini görmek. (bkz: çok ciddiyim).
  9 ... meydanbenim
 4. 4.
  sevgilinin satın aldığı bmw z4 ile görükle sokaklarında gezmek. evet ben bu gece bunu gördüm. hayırdır inşallah
  7 -1 ... eraserhead
 5. 4.
  rüyada pembe harley davidson bot almak. *
  11 -1 ... bugsbunny
 6. 5.
  seri eksi oylanmak.*
  9 -6 ... tia dalma
 7. 6.
  rüyalarımın büyük bir çoğunluğunu oluşturan rüyalardır. mesela bu sabah gördüğüm rüyada kafamın tepe kısmının geri kalanına vidalarla tutturulmuş olduğunu keşfettim. tornavidam yoktu ama.
  7 ... solid_snake
 8. 7.
  zirveye katılıp fatihkulu görmek ondan alınan direktifler doğrultusunda sosyalleşmek söylediklerini insanlara söyleyerek arkadaş edinmek.
  not:fatihkulu hiç tanımıyorum.konuşmadım bile.
  AYRICA #4033346
  3 ... meydanbenim
 9. 8.
  -kadir inanır la eşli batak oynamak, kaybetmek ve ortalıgı yıkıp dökmek.
  7 -1 ... mysteron
 10. 9.
  silvia saint bir şekilde türkiye ye geliyor ardından benle bir şekilde tanışıyor neyse buraya kadar her şey normal.sonra biz bunla beraber oluyoruz ardından silvia bana doğru
  +teksasım tommiksim evlenelim mi biz
  -hımm kem küm
  ardından ben arazi oluyorum bir güzel.uyanma sonrası ise gün boyu pis bir sırıtışla geziniyorum.böyle rüya mı olur bea.
  5 ... teksastommiks