1. 1.
  bir kaç gündür sürekli sol frame de denk geldiğim durumdur. sürekli akılları pipilerinde sorun varsa demek ki. (bkz: uyan pipim sabah oldu) (bkz: peniste oluşan seğirme) uludağ sözlük yazarına yakışmayan durumlardır. bu başlıkları açanlar inci sözlük terk sanırım.
  1 -1 ... maviates78
 2. 2.
  (bkz: dervişin fikri neyse zikri de odur)
  1 -1 ... htgg
 3. 3.
  kendisinin de pipi hakkında başlık açtığının farkında olmayan kişi söylemidir.
  2 ... alwayssomewhere
 4. 4.
  en doğru başlık gereksinimidir zannımca..çünkü hayat penisten ibarettir. tüm sorunlar penisle hallolur. bu nadir rastlanan organ, çok az insanda olduğundan konuşulması şarttır. maharetleri her kapıyı açar. kalkarsa fırtınalar, inerse tufanlar oluşur. isterse ülke ekonomisine tavan yaptırır. çok ama çok önemlidir penis konuşmak!!kimse unutmasın gelecek penistedir. yeri gelmişken çok ihtiyacımız olan ve sanırım uzaktan akrabamız olan marc zuckberg konusunada değinmek isterim. bu dolar milyarderi dehayı konuşmakta en az penis konuşmak kadar hayırlıdır. evliliğini, parasını, facebook'unu, iflasını, maaşını, futbola bakışını, terliklerini, pijamalarını bol bol konuşalım. lütfen en çok bunları konuşalım.
  2 ... gadriel
 5. 5.
  (bkz: pepee)
  (bkz: lülük)
  ... kozanteoman
 6. 6.
  penise pipi demeleri düşündürücüdür. tamam fikriniz neyse zikriniz de o, orası ayrı bir konu fakat penis kelimesi yerine pipiyi kullanmanız alışkanlıktan geliyor olsa gerek diye düşünüyorum. yani insan görmediği bir uzvu kelime içerisinde de kullanamaz sonuçta. neye sahipsen odur kullandığın. sonradan upgrade de edilemiyor işte o da sıkıntı oluyordur herhalde. düşünsene soyunma odasında karşındakine bakıyorsun ihtişamlı bir penis, sende ise miniminicik bir pipi... ne görüyorsanız onu kullanıyorsunuz kısacası.
  -1 ... diov