1. 1111.
    birkaç ay evvel aldığım 615 doları satmayacaktım. çok çok pişmanım amk.
    ... lan senin de nickinin de amk
  2. 1112.
    Sevmek.
    3 -1 ... zeus ama 10 watt
  3. 1114.
    Aşağı yukarı bir aydır sağlıklı beslenmeye çalışıp(sürekli kaçamaklı olan), spora gidiyorum ve akşam saat 22 den sonra mümkün mertebe bir şey yememeye çalışıyorum. Fakat dün gece resmen uyumadan önce tüm dünyayı yedim. Bağdem, kaju, çikolatalı kek, tarçınlı kurabiye, elma, alıç, kabak çekirdeği. Evet tüm bunları bir saatin içinde tüketip gece üstüne uyudum. Ve sabaha kadar kabus gördüm. Gece çok kötü oldum. Çok pişmanım sözlük. Sabah kalktım tartıya çıkamıyorum kesin iki kilo falan almışımdır bir gecede. Pof. Ben insan olmam ya. Vallahi.

Tüm onları yeme sebebim de aç olmam değil. Uykum olması ama uyumak istememem. Uyumak istememe sebebim de makyajımı silip yüzümü yıkayıp yatağa girmeye üşenmem. Sırf üşengeçliğim yüzünden kendime yaptığıma bak. Tüm onları yedikten sonra da yine yapmam gereken işleri yapmadım üstelik. Poff vallahi bıktım kendime.

iş bu entry yazarak iç rahatlatmayı amaçlamaktadır. Ve bir takım pişmanlıklardan bahsedip, ders çıkarmayı ümit etmektir.
    3 ... entry de mi girmiyagh
  4. 1116.
    bu kişi isterse ailenizden birisi olsun.
    size verdiği değerden çok değer vermeyin. tecrübe konuşuyor verdim ki pişmanım.

sonra inanın siz kötü, sorumsuz, bencil insan oluyorsunuz. geri adım atması, tahammül göstermesi, olgun olması gereken ve bunları yapmadığında çocuk olan siz oluyorsunuz.

bu esnada karşınızdaki peygamberliğini ilan etmek üzere. öyle haklı, temiz. her an vahiy inmek üzere.

neyse arada atar yapıp onun yap(a)madıklarını ve sizin yaptıklarınızı yüze vurunca akıllanıyorlar bir 15 gün. tabi bu iyi olanları. kimi yüzsüzler sizinkileri inkar eder ve tek bir örneği dahi yokken kendi yaptıklarını size dünyaları vermiş gibi anlatır.

aileniz de olsa hak ettikleri, size verdikleri değer neyse o kadar değer verin.

elalemin çocuğu gibi it kopuk olun, her kötü alışkanlık sizde olsun. el üstünde olursunuz. sadece bu değil. işte ezin onu bunu, sizden iyisi olmaz. aşkta bile. sizden izinsiz nefes alamasın, amacınız düz cinsellik olsun tapar size. herkes gibi olun. aman değer vermeyin.

vermeyin bak.
    1 ... eylulsabahi
  5. 1117.
    insan en çok yaptıklarından değil yapmadıklarından pişman olurmuş. işte pişmanlık da keşke dememektir hayatta. ne yaparsan yap bir başkasına zarar vermediği müddetçe istediklerini yap. Sonra da hep önüne bak.
    7 -1 ... daisyfuller
  6. 1118.
    3-5 tane var. şimdi saymaya kalksam hepsiyle tekrar yüzleşmek canımı çok sıkacak.
    3 ... ouroboros i
  7. 1119.
    keşke keşke diyecek bir şey yaşamamış olsaydım.
    3 ... temiz aile kizi
  8. 1128.
    Gereksiz insanlarla vakit harcamak. eğitime fazla önem vermemek.
    1 ... bahn
  9. 1129.
    Vizesini aldığım ülkeye gitmemek.
    5 ... jager meister
  10. 1130.
    Felsefe lisansı yapmak.
    1 ... cali gula