1. 381.
    Horluyoruzdur.
    https://video.uludagsozluk.com/v/sözlük-yazarlarının-kedileri-180482/

6 -4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  2. 382.
    Kuşlarım var evde besleyemiyorum adı pisiman bemimkimin. hergün salam yiyor. Çantamda paketle salam taşıyorum evet. işe giderken sabah 6 da hazır nazır fırlama, tam sokak kedisi öf çok cool hastayım hareketlerine.
    3 -2 ... elissa
  3. 383.
    sözlük yazarlarının kedileri
    4 -4 ... karton toplayan cocuk
  4. 384.
    sadece sözlük yazarlarını ilgilendirir.

10 saniye kuralı olmasa hepsine basarım eksiyi.

sahipleri primci olan kedilerdir.

alın götünüze sokun öyle çekin de atın.
    3 -3 ... mcmlxxxvii
  5. 385.
    Kutuya el koydu.

6 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  6. 386.
    kücuk prensim moka.
    2 -2 ... hipotalamusumkayip
  7. 387.
    bursalı bir yazarın kedisidir.
    1 ... biyrunefenim
  8. 388.
    Kızım darçın.
    1 ... karton toplayan cocuk
  9. 389.

Bakın bu yeni uyanmış tontiş köyde bizim bahçede doğup büyüdü. Bebekliğinden beri kendini sevdirmez, biraz asidir bu yüzden daha ziyade biz onun insanıyız. Tavuklara yapışık gezer, kümeste tavuklarımızla yatıp kalkar.. acıktığı zaman arka balkonun merdivenine çıkıp miyavlar, yemeğini alıp koşup gider. babam, o çatık kaşlı adam, bu minnoş gelip miyavladığında bebekle konuşurmuş gibi onunla konuşur, şu kızıma yemek getirin yahu diye bağırır. Annem yavrum diye sever, kardeşimle ben tontiş.. hepimiz kendi dilimizde seviyoruz onu.

Ona bir isim koyma yahut eve alma gereği duymadık, zaten bahçe zat-ı şahanelerinin.. Aramızda böyle saf bir sevgi geliştirdik, ne biz onu rahatsız ediyoruz ne o aldığı yiyeceğin karşısında kendinden ödün verip bize yanaşıyor.. bir kerecik dokundurmuyor bile beyzade.*

Hayvanlar oyuncak değildir, bir süre sonra sıkılıp sokağa bırakacağınız canları kendinize mecbur etmeyin. Bakın onlar doğal ortamlarında ne kadar mutlu ve özgür.
    10 -4 ... elisabethvogler
  10. 390.
    5 -3 ... malibu mojito