1. 58594.
    olm çok yanlızım lan. benimle konuşmak için kimse ilk mesajı atmıyor. ya da kimse bi yerlere çağırmıyor. hep ben mesaj atıyorum. ya da ben davet ediyorum. ne kötü lan. hayır yokluğumu fark edecek bir kişi bile yok amk yaa.
    5 ... zilchabsent
  2. 58595.
    bu başlık sol frame de olmadığı zaman kendimi kötü hissediyorum. *
    3 ... ilker tahsin
  3. 58596.
    insanlar yaşlandıkça yeşile mavi mi diyor bana mı öyle geliyor.
    2 ... salih amel
  4. 58597.
    şuan 3 kız evinde ses sistemini kurmuş hazırlığını yapmış film izlemek için beni bekliyor ama ben gidemiyorum gerizekalı arkadaşım oturmuş evde nette takılıyor adam misafir kovamıyorsunda gle beraber gidelim diyorum gelmiyorda az kaldı patlayacağım sikerim ben bu misafiri.
    5 -2 ... doktor mikrop
  5. 58598.
    6 senedir peşinden koştuğum şeye sahip olalı 1 ay oldu sözlük. hala alışamadım, 20 senedir onsuzdum. şimdi o var benimle. ona alışamadım.

arayıp alo dediğinde hala yadırgıyorum sesini. benimle konuşması garip sanki.
    gördüğümde, bana bakıp güldüğünde yadırgıyorum gözlerini. sanki bana öyle bakamazmış gibi.
    hayatım dediğinde bana, aşkım dediğinde yadırgıyorum sözlerini. daha önce kimse dememişti.

o ne kadar benim bilmiyorum ama ben onunum.

ve ilkler unutulmaz derler ya hep, unutmayacağım biliyorum..

edit: unuttum gitti aşık falan değilmişim gençler.
    4 ... summer day
  6. 58599.
    hayatımın sırrını itiraf ediyorum sözlük.

Bunlar çok yıllar önceydi. Sanırsam ilk okul mavi gömleğimi çıkartmış, takım elbise kravat takmıştım. 6 ya da 7. sınıftım yani. o kadar çok zaman olmuş ki ben bile hatırlayamadım bak.

neyse. bir ramazan günüydü. babamdan küçük olan bir amcam vardır. bize yakındır evleri. tabi arabayla yakın. bizi iftara davet ettiler. e tabi ki gittik. ye iç çay derken teravih vakti geldi. babam her zamanki gibi hadi kalk dedi ve yola koyulduk. dışarıda buz gibi bir hava vardı. hatta yerlerde yer yer buzlanma dahi olduğunu söyleyebilirim. bursa yıldırım ilçesinde olayor bu olaylar. belediyeye gelmeden, şükraniye lambaları vardı o zamanlar. tabi uzun zaman önce metro yapılırken kaldırıldı. lambaların az ilerisinde ise sarı cami. (dını bilmiyorum ya da direk sarı cami adı) herkes sarı cami der oraya. camiye gittik. titreye titreye girdim içeri. ayakkabılarımı çıkarttım ve üst kata çıktım. değişik bir cami yapısı vardı. işte hocanın olduğu kısıma kapıdan giriliyor. arkada ise bir o kadar daha namaz kılacak salon var. biz hocanın olduğu yere girdik. zaten anca dolmuştu.

buraları neden anlattım bilmiyorum. boşverelim. oturduk halıya. o dakikaya kadar herşey yolunda. arkadan müezzin başladı kamet getirmeye. tam hoca ile tervaviye başlamak için ayağa kalktığımda kasıklarımın şiştiğini, tek bildiği işemek olan bir organın yine kapıyı çaldığını fark ettim. ama nasıl biliyonuz mu. yanıyorum. işeyecem de işeyecem. babama yanaşıp 'baba çok çişim geldi gidip çişimi yapayım abdest alayım yeniden hemen' dedim. yok olmaz ! dedi. çattık. ilk 4 rekat bitsin gidersin dedi. ulan sanki ilk 4 farz gerisi vacip. şimdi gitsem ne olacak ?

namaz başladı. ilk başlarda kendimi sıkıyorum. zamanla direncim kırılıyor. tam 4. rekatın sonundayız. içimden selam vermek için okuyacağım duaları okudum. hoca selam versin hemen kalkacağım. hazır bekliyorum. tam kafamı yana çevirmeye hazırlanırken 'allahu ekber' diye bir ses duydum. başımdan aşağıya kaynar sular dökülmüştü. adam 4 ü bitirdi yine devam ediyor dedim.canım yanıyor. artık namazı bozacak şeyler yapmaya başladım. ellerimden birisi ile işemek için can atan o lanet yere dokundum. sıkıyorum bamyayı. ulan salak herif namaz bunu yapınca zaten bozulmuş. senin hala derdin ne ? diyenler var biliyorum. ama gerzeklik bizde. başladığım şeyi bitircem inat etmişim. 6. rekatta oturduk. dedim bu sefer hoca hata ettiğii anladı ve şimdi bitircek galiba. allahuekber dedi kalktı yine ayağı. tam 7. rekat. iki eli de saldım. bamyayı sıkıyorum.yanımda da bir amca. arada gülüyor gibi birş yüz ifadesi var. hele 7. rekata kalkarken öyle bir hayal kırıklığı yaşadım ki, sanki 3 bardak daha su içmişim. daha bir fazla geldi lanet. neyse efendim ellerimle tutuyorum. birden 'pırt' etti. aha. pantalondan bile fışkırdı. hatta caminin halısına bile döküldü. dedim bu kadar yeter. hemen koştura koştua çıktım camiden. kapıyı açtım arka salona çıktım. oradan ayakkbıyı buldum aşağı indim. tuvalete girdim. allahtan tuvalet bedava. çocuğum zaten param da yok dayı istese orada altıma bile sıçarım.

allah sizi inandırsın yaklaşık 2 dakika işedim. bittiğinde ise, öyle bir rahatlamıştım ki, sanki 2 ay karıya dokunmayıp, bir gecede ilaç alıp tüm gücünde patlamışsın. böyle bir rahatlama örneğiydi işte. ama gel gör ki patlaya patlaya çiş çıktı. pantolona baktım. biraz ıslak. aldım lavaboda biraz daha yıkadım. pantolonumun da üstüne az su sürdüm.

yavaş yavaş eve gittim. yengem amca kızı annem falan sordu. bu ne hal falan. birşeyim yok, hoca namazı 7. rekatta da kesmeyince çıktım geldim yolda da buzlanmış bastım düştüm, dedim. annem baktı. iyi tamam baban gelsin gideriz üstün ıslak hep dedi. amca kızı geldi. 'ne oldu len altına mı işedin bu ne hal' dedi. melekler mi söyledi bilemem ama çok da ısrar etti. en sonunda düştüğüme inandı.

şimdi aynı hoca orada mı bilmiyorum, ama bunu okuyorsan çok beddua işittin hoca efendi bilesin. hala o altına işeyen orta okul öğrencisinin ezikliğini yaşıyorum.
    5 ... ukraynali
  7. 58600.
    son birkaç gündür omegle'da * öylesine takılırken- kameram da açık bu arada- birkaç amerikan bana sesli olarak
    "are you a nigger?" diye sordu ve dalga geçtiler benimle. sonraları birkaç amerikan veya ingiliz ya da her ne b.ksa bana "hahah arabian hahah" şeklinde kahkaha attılar. zaten fırına ekmek almaya gittiğimde veya bakkala, önce bana kürtçe soru soruyorlar ve ben "efendim?" diyorum. onlar yine kürtçe soruyorlar. sonra da "sen kürt değil misin?" diye soruyorlar. ben de "hayır, anne ve baba tarafından da karadenizliyim." diyorum. ben ne zenciyim, ne de arap, bir türk'üm. *
    4 -1 ... meb55
  8. 58601.
    Sol frameye baktım. Başlığa tıkladım. güncel bir haber dönüyor. offline oldum sanıyorum. kullanıcı girişini tıkladım. kullanıcı adı:gopuh/şifre:******* sonuç:"bu email adresi / kullanıcı adı kaydıyla biri yok" 2.5 litre kolalardan 1 litre daha bedava çıkar mı umuduyla iki kez daha denedim gene yok. tekrar deneyin de demiyor. Meğer eksisozluge girmeye çalışıyormuşum.
    3 -1 ... gopuh
  9. 58602.
    son bir hafta içinde türkiyede olanlardan haberim yok . şu sıralar zaten yeterince duygusalım, haber izlersem sinirlerime hakim olamam, aglarım falan diye haber izlemedim. ama şimdi ne oldugunu merak ediyorum. ama nasıl ögrenecegim bilmiyorum. bir de kendimi kötü bir vatandaş gibi hissediyorum.
    2 ... turuncgil
  10. 58603.
    sahurda çalan davulcuya ayak uydurucam diye elimdeki şeftali reçelini döktüm sözlük... dökmek bişi değil de temizlemesi çok sinir bozucu. ayrıca davulcunun ritimine oynamak günah mıdır şimdi de onu düşünüyorum.

edit; rahat edemedim ya. sonuçta adam kutsal bir şeye hizmet edio. dum taka dum takadaaa dumdumdumdummmm a kıvırtmak nece doğrudur? diyanetin sitesine yazsam mı ne yapmalı.
    7 ... alyowerlak