1. 58584.
    bazı şeyler yolunda gitmiyor olabilir bu da bana koyabilir.
    3 -1 ... isyankarbumerang
  2. 58585.
    hani bazı kadınların ağzına sıçan bazı adamlar vardır ya. süründürür hani. işte o adamların ağzına sıçtığı kadınlar genelde gelir karşıma ballandıra ballandıra o adamları anlatır bana. ne kadar iyi sıçtıklarından bahseder. bi ara dinliyordum. hemde çok iyi. sonra durmamaya başladılar. bende dinlememeye. rol yapmaya. onunla konuşmaya. küfür etmeye. ikisininde ağzına sıçmaya. derken kimseyi dinlemek istemeyen birisi oldum. güzel kadınlardan , zaafı olan kadınlardan, ağzında bokla konuşan kadınlardan nefret ediyorum. bence onlarda beni sevmiyor. her neyse asıl itiraf bölümü de şu aralarından birisini sevmiştim bile. iyide bu kimin umrunda? işte bunu bilmiyorum.
    2 ... daktilo
  3. 58586.
    cumartesi itibariyla bende atanamayan öğretmenim sözlük aynı şeylere bi daha nasıl çalışırım ben onlardan bıkmamış mıydım işsiz olmak artık öğrenci olmamak zor.
    4 ... pursuit of happyness
  4. 58587.
    bu başlık altına girdiğim ilk entry olacak alın size itiraf. baktım herkes itiraf edecek bir şey buluyor ben eksik kalmıyım dedim he sözlük iyi etmişim değil mi ?
    3 -2 ... pismanoldum
  5. 58588.
    hala seviyorum.gece uyumak için onu düşünüyorum.lan kabul et hala seviyorsun .seviyorum be abi.hala seviyorum.
    3 ... risus1990
  6. 58589.
    "yuregimdeki butun yuzler sana donusuyor."
    2 ... gfdgdfgdfgdfgdg222222
  7. 58590.
    hak ettiğime o kadar eminim ki hala neden bulmuyor beni? saçma sapan insanların yüzleri tebessümden geçilmiyorken ben niye muhtaç kalıyorum? Ve sonra fark ediyorum adaletsiz olduğunu dünyanın.
    4 ... basileia
  8. 58591.
    konuşmayı 1 yaşında öğrendim ama sonradan unutmuştum.
    (bkz: unutulan kelimeler)
    3 ... lardink
  9. 58592.
    telefonumu artık kalemle kullanmaya başlayacağım sözlük. bu bir entellik değil lan 1110 var ya hani 3310 dan sonra sağlamlar kadrosunda ilk 5 e girer ha işte o. kaç kapak kırıldı sarhoş cebimde anasını satayım kapaklara yatırdığım parayla iphone 4 alırdım. telefonun maliyeti 10 lira kapak maliyeti günlük 5 lira. düşünsenize ama ne entellik olur elde 1110 kalemle kullanıyorum felan. neyse bu yeni kapak beni bir kaç hafta ida... hay mınıskim yine kırıldı.
    3 -1 ... ruyaqibi
  10. 58593.
    Yazarların günlük hayatta pek dillendirmediği huyları, yaptıkları, yaşadıklarıdır.
    itiraf ediyorum;
    -fazla kırılganım
    -işime gelmeyen mesajlara cevap atmıyorum
    -bana değer veren samimi arkadaşlarımın iyi niyetini suistimal edip onlar aramadıkça onları arayıp sormuyorum
    -yeni arkadaş edinme evrelerinden nefret ediyorum
    -ağlamayı çok seviyorum ya da o beni (bu tartışmaya değer bir konu)
    -bir şarkıyı yüzlerce kere dinleyebiliyorum
    -kafamın dikine gitmeyi seviyorum
    -eleştirilmekten hazzetmiyorum
    -bebek gördüğümde bacaklarını ısırmadan edemiyorum
    -kimselerin okumadığı kitapları bulup gizli gizli okuyorum.
    -ne zaman yalan söylesem yakalanıyorum
    -geceleri evdekilerin uyumasını bekleyip, herkesin uyuduğundan emin olduktan sonra her yeri didik edip bulduğum abur cuburlarla kendime ziyafet çekiyorum
    -yattığım odanın kapısı açıksa korkudan uyuyamıyorum
    -insanlara şiddet uygulamayı seviyorum.
    9 -5 ... 78bpm