1. 172485.
    Uygun bir biçimde ölüp, cennette vcd'den dünya gerçekleri belgeseli izlemek istiyorum.
    ... gravedigger
  2. 172486.
    defalarca sanal seks yaptım.
    ... falci bacinin bebeki
  3. 172487.
    Arkadaş nasıl gripse bu yakalandığım, hayattan soğuttu beni. Uyku yok, tat-koku almak yok, öksürük cabası. Bir de üstüne sağ kulağım günlerdir duymuyor. Ha yani bir grip işitme kaybına yol açacaksa eğer bende , vallahi işi gücü bırakıp gidip bir köye yerleşeceğim. Bana bu gribi satıp 3 günde sağlığına kavuşan arkadaşım var, bende niye 1 hafta olmasına rağmen bir düzelme yok??!

işin özü. işim var gücüm var. Bir sürü insanın üstümde sorumluluğu var. Allah aşkına çek git artık grip. Allah aşkına ya.
    1 ... yeni nesil aliye rona
  4. 172488.
    düşünüyorum düşünüyorum itiraf edecek bir şey bulamıyorum. niye benim bir şeyim yok.
    ... bakma bana oyle sevgilim var
  5. 172489.
    Tv izlemek istemiyorum, kitap okumak istemiyorum, su an sözlükte takiliyorum ama bunu da pek istemiyorum, uykum yok, oyun oynamak istemiyorum.

Ergen de degilim anasını satayım çok şükür 8 yil once kapattik o defteri. Bu bosluk nedir su an anlamiyorum.
    3 ... formokrezol
  6. 172490.
    gokyuzu delindi sanki saganak kere saganak yagmur yagıyor ve ben uyuyamıyorum halbu ki uykusuzum. delircem.
    1 ... abaninaltindakisopa
  7. 172491.
    Geçen sene bu zamanlar ne yaptığımı hatırlamaya çalışıyorum.

Ana hatlarıyla hatırlıyorum ama detayları gözümün önüne getirdikçe parçalar un gibi dağılıyor.Ben hatırlamak için zorladıkça her şey daha hızlı dağılıyor.

Hatirlayamadikça sinirleniyorum,sinirlendikçe uyuyamıyorum.
    ... afterallthistime
  8. 172492.
    Ben yanlız yazar değilim. Aynı zamanda okuryazarım.
    1 ... gokdelende kapici
  9. 172493.
    Netflixte sürekli sünger bob’u görüyordum. Zaten ara sıra açar bazı bölümlerini izlerdim bazı geceler uyku tutmadığında. Hepsini bir çırpıda izelerim diye en baştan izlemeye başladım. Canım “turşu” bölümündeki turşulu yengeç burgerden çekti. Sonra birkaç gündür yaptığım sporu hiçe sayarak eve bigmac söyledim. Eevvvet.

vicdanım sızladı hareket olsun diye bütüüüün çekmeceleri rafları indirdim, katladım, toz aldım. aha saat bu saat olmuş.

Banyoda gece rutinimi yaparken aklıma buraya başımdan geçenleri yazmak geldi. Siz siz olun lütfen orantısız aşermeyin. Yazık değil mi size?
    2 ... sake maki
  10. 172590.
    https://www.youtube.com/watch?v=XLJdngGoe0w+

Böyle bir türkü beni düşündürüyor ve yazmaya itiyor. Kaç yaşına geldim hala para biriktirmeye çalışıyorum. Eski sevgililere sitem edebilme hakkını artık kendimde görmüyorum. Sanırım biraz bıkkınlık var. insanın hayatında bazen bir şeyler değişir bu değişimleri bende yaşıyorum zaman zaman neden hiç bir zaman yeteri kadar iyi olmuyor. Mutluyum lan diyerek devam edeceğim bir düzene ne zaman kavuşacağım.

Artık mutlu olmalıyım, olmalıyım ki eski defterler kapansın. Başkalarının mutluluklarına iç geçirmek bitsin. Hayata geç kalmışlık hissi üzerimden kalksın.

Bunların yanında bu kadar mutsuz insan varken niye ben? Niye ben mutlu olayım niye bir mucize olsun ve benim başıma gelsin? Beni özel yapan ne? Hiç bir şey. Üzülüyorum, zira beni kendime bile özel gelmiyorum.

Hayatımın içine eden insanlar mutlu olun umrumda değil, ama bende mutlu olayım ne olur.
    1 ... pokemonstar