1. 169144.
    Elazığ depremi rüyalarıma giriyor, uyutmuyor, çocuklarına kol kanat germiş baba, enkaz altında kalmış azize, kurtulan çocuklar, kurtulamayan çocuklar gözümden hiç gitmiyor.

Keşke yardım edebilseydim, keşke tırnaklarım kopana kadar bir molozu eşeleyip bir canı da ben kurtarabilseydim. Bir yavruyu anasına, bir babayı oğluna kavuşturabilseydim keşke!
    7 ... centurion
  2. 169145.
    kpss 2020 sınavına gireceğim 6 ay kaldı ve bir sikim bitmedi bugün tarih denemesinde 27 soruda 6 net çıkardım.
    2 ... intermilan
  3. 169146.
    Aslında hiç yapmayacağım şekilde başladı bu ilişki. Uzun zamandır bir çekim hissetsem de o farklı denizlerdeydi, ben de öyle.

6-7 senedir konuşuyorduk, ama 3 senedir samimiydik. Askere geldiğimden beri beni en çok düşünen, arayıp soran insandı. onca yıldır numaralarımız kayıtlıyken sadece bu sene konuşmaya başlamıştık, bunu düşününce daha da bir heyecanlandım. Gerçi son zamanlarda ne zaman yan yana otursak biraz gerilip heyecanlanıyordum.

Neyse sonuç olarak duyguları tutamadık ve birbirimize açıldık. Ben yine emin olana kadar bekledim tabii. Şimdi şafak 12 ve günler geçmek bilmiyor. Dönüşü hayal ediyorum. Biliyorum dönüş de çok rahat olmayacak. Onun aile yapısı ve son sınıf oluşu, benim ise çok çalışmak zorunda oluşum vs.

Neyse sözlük ben mücadeleye varım. Bence O, buna değer.
    1 -1 ... deepestcut
  4. 169147.
    Minimum derecede olsa idealizm iyidir. Hayatta bu konuda çok hırslı olan varsa biraz bana da bulaşırsa iyi olur.
    ... scratch
  5. 169148.
    ‪ne zaman sokakta yürürken yağmura yakalansam filmlerdeki çok güzel bir şey ile ödüllendirilmiş şövalyeler gibi diz çöküp haykırmak istiyorum.

Ama sonra mermi gibi yağan yağmur damlacıklarının saldırısına uğruyorum ve ıslanmamak için kendime yer arıyorum.‬
    3 ... emre s
  6. 169149.
    çok karamsarım. o kadar karamsarım ki ay'ın karanlık yüzü gibiyim adeta. öff kendimden sıkıldım.
    1 ... rastafarian targaryen
  7. 169150.
    bugün yine love island izliyorum. çocuğun biri bir kızla eşleşti ama kızı görün böyle kirpikleri sahte dudakları sahte göğüsleri aşırı ön planda tam bir eskort tipi var ve gerçekten de güzel değil ama çocuk gerçekten yakışıklıydı. ulan dedim o kadar kız var bu maymunla ne eşleşiyorsun falan diye düşünürken şunu fark ettim o, karşısındaki insanı olduğu gibi kabul etmişti ve sözde insanları eleştirip hor görmeyen ben o kıza yukarıdan bakıyordum ve onu vizyonsuzlukla suçluyordum. bugünden sonra hiç kimseyi üstündekiler giyinişi veya makyajı yüzünden asla yargılamayacağım.
    2 ... dogamorfingstar
  8. 169151.
    Korkularımdan kaçtığımın farkındayım.

Ya bu hayat neden en olmaz dediğimiz şeyi bize bizzat kendisi özenle seçerek tattırıyor?
    anlamış değilim gercekten. Bu şey olmaz diyorsun. Sen misin olmaz diyen, diye laps diye karşında buluyorsun.
    1 ... sohrap
  9. 169152.
    Sistit olmuşum.
    1 ... yaradana gurban
  10. 169153.
    Verdiğim bütün kararlardan pişmanlık duyuyorum. Doğru olanlardan bile...
    2 ... erkeksi bayan buse