1. 168621.
    kaba olmayı sevmediğimden ve insanların ne yaparlarsa yapsınlar yaşadıkları bir ton acının üzerine gitmek istemediğimden her zaman güler yüzlü, espritüel ve nazik olmaya çalışıyorum. Karşı taraf da zannediyor ki, ben o kişinin haklılığını(!) kabul ediyorum ve onunla yeniden arkadaş olmak istiyorum.
    Umrumda değil, ben kendimce içimin rahat olacağı şekilde davranayım yeter. isterlerse ezik zannetsinler, isterlerse amacımı anlayıp gelip sarılsınlar hiç önemli değil. Önemli olan benim vicdanım, gerisi olduğu gibi aksın dökülsün başka denizlere.
    4 -1 ... git schopenhauer oku gel
  2. 168622.
    yediğim yemekten, içtiğim sudan, baktığım yerlerden, aldığım kıyafetlerden, konuştuğum insanlardan, hayatta kalmaktan tat alamıyorum.
    3 ... domestik ev hanimi
  3. 168623.
    Galiba panik atak belirtileri gösteriyorum. Dün sınavda kalbim çarpmaya başladı. Sınavı bıraktım. Etraftakiler bir şey olduğunu fark etmeden optiği kürsüye bırakıp aşağıya sokağa inmek için kaç adım atmam gerek diye hesapladım. Kendimi tutup dershaneden çıktım. Teyzeme gidebildim yakındı. Teyzemlerde sakinleştim biraz. Gece yarısına kadar biraz toparladım sanarken gece saat 1 gibi ayaktayken bir anda yine geldi yere yığıldım. Kalbim çok hızlı atmaya başladı. Hemen kalkıp koşa koşa namaz kılmaya gittim dua ve namazla sakinleştim.
    1 -1 ... mutluluk madeni
  4. 168624.
    Çukur'da idris baba'nın gazeteci hale'yi kalp sızısı meliha'nın gençliğine benzettiğinde yaşadığı şokun örneğini hayatımda birebir tecrübe ettim.
    Birinin melihası olmak ne tuhafmış.
    1 -3 ... lxiit
  5. 168625.
    sözlükten birine aşığım ama henüz açılamadim.
    -1 ... yazar cizer34
  6. 168626.
    Ben böyle güzel bir hata görmedim.
    -1 ... froidviolace