1. 172756.
  "Ah, kimselerin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya."
  Kalbim o kadar kırık ve o kadar mutsuz ki kendimi iyi hissetmek için her boku deniyorum, denediğimle kalıyorum. Hayatımın en boktan dönemlerinden biri daha, zaten bitmiyor ki boktanlık ve o kadar ilginçtir ki dibi gördüğünü sandığın zamanların sadece bir yanılsamadan ibaret olduğunu anlayamıyorsun. Belki de tüm bu boktanlığın içinde herkes kendi boktanlığıyla uğraşıyordur. Bu kadar çok bok dediğim için üzgünüm ama burnum boktan çıkmıyor ki. Zaten üzgün falan da değilim, nezaketen söyledim.
  Allah tüm düşüncesiz, bencil, vicdansız ve kötü insanların belasını versin. Amin.
  Hırpalamadan sev beni tanrım, yok mecalim hırpalanmaya ve hatta sevilmeye.
  ... biyolojiksaattamircisi
 2. 172754.
  Bir gün ifşa olma düşüncesini akla getirip yapılması gereken itiraflardır.
  ... kara hakan
 3. 172753.
  hayallerimde sıcak olanın gerçekte olabildiğince soğuk ve umursamaz olması hayatın güzeli elde ettirmemesinin bir kanıtı.

  saatlerce izleyebileceğin birinin sana gözünün değmemesi yıkıcı ve çok yorucu.

  umarım, en azından, gözümün rengini bilir.
  4 -1 ... lavandula
 4. 172752.
  Rus kızlarını fazlasıyla görüp beğendiğimden artık türk kızlarından nefret ediyorum.

  Az önce 21 yaşındaki bir rus kızıyla tanıştım ve tanıştıktan 10 dk sonra ilişkiye girdik..

  Türk kızı olsa erkek gibi suratı kıllı kolları yetmiyormuş gibi, selam versek imdaaat sapık var diye bağırır aq kezbanlari!
  -8 ... crouch kimdir lo
 5. 172751.
  Şu sıralar Gözlerimi her kapattığımda hemen onun yüzü geliyor gözümün önüne. Hiç çıkmıyor sanki oradan. Nasıl bu kadar güçlü hisler besliyorum ona karşı bilmiyorum ama bitmesini istemediğim kesin.

  Bir kadın işte bu kadar güçlü dostlarım. Bütün düşüncelerinizde bütün gördüklerinize etki edebiliyor. Etsin de zaten o edecekse etsin.
  3 ... one last chance
 6. 172750.
  Bazen, bilim insanlarının bir kalbin kaç kırıktan sonra fonksiyonlarını kaybettiğini gözlemleyebilmek için kullandıkları denekmişim gibi hissediyorum.
  1 ... pencere amelesi rapunzell
 7. 172749.
  Galiba bu kez gerçekten sınırıma geldim, ne güzel her şey yolunda gidiyor rayına koydum bir çok şeyi diye sevinirken elimde ki onu da zar zor toparladığım akademik hayat dışında hiçbir şey kalmadı, her şeyde bir başarısızlık her şeyde bir sorun, pot kırmalar sonuncusuyla artık bardağı taşıran son damlaya ulaştım tam kendimi sevmeye başlamışken artık eskisinden de nefret ediyorum.
  millete depresyondan nasıl kurtulduğumu, neler yapılırsa iyi olur diye tavsiyeler verirken artık hangi damarı kesersem etkili olur ve hangi zehrin yapımı kolay ve erişilebilir diye anatomi kitapları ve kimya formülleri kurcalarken buluyorum kendimi.
  kendi yaptığım salaklıklara, beceriksizliklere, başarısızlıklara, gerizekalılıklara artık tahammül edemiyorum herkesin güzelce yürüttüğü bir çok şeyi bok etmekten yoruldum birisine derdimi anlattığımda verdiği işe yaramaz genel jenerik sözcükleri duymaktan da bıktım insanlardan genel olarak zaten bıktım tiksindim nefret ettim kendimden de öyle vücudumu boydan boya yarıp içinden iğrenç benliğimi bir iltihap gibi söküp atmak istiyorum.
  1 ... shadowassasin
 8. 172748.
  cok bunaldim biktim her seyden ya. hicbir sey konusmadan birinin dizine yatmak istiyorum sadece.
  6 ... son feci kedi
 9. 172747.
  su gibi yaşa
  kar gibi yağ
  dağ gibi kaç benden.
  https://www.youtube.com/watch?v=3R8mPft2jZQ+
  1 ... bikahvebikahve
 10. 172746.
  sevdiğim kızı çok özledim, ve de bunu şuan için ona haykıramıyorum..
  1 hafta sonra kollarında olacağımın umudu ve ümidi bana güç veriyor..
  ve o günden sonra herşey bambaşka olacak sayın sözlük
  ve and olsun ki, 2 yıl içinde ben o kızla evlenicem, hemde gıpta ile bakılan, parmakla gösterilen bir ilişki yaşayarak...
  hadi eyvallah..
  1 -2 ... benafor