bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlük yazarlarının hasta iken ya da sarhoş iken veyahutta herhangi bir sebep ile ettikleri istifralarıdır.
    ... carbonara
  2. 2.
    istifra safradan değil farağa(boşaltmak) kelimesinden gelir. iftial babından değil istif'al babından gelir.
    1 ... cinereo lupus
  3. 3.
    Diş fırçalar iken gerçekleşmiş durumdur, dişlerimi fırçaladım ağzıma suyu aldım iyice çalkaladım ve tükürdüm, daha sonra tekrardan ağzıma suyu aldım bu sefer gargara yapmak için, gargara yapar iken bir anda midem kalktı ve yeni yapmış olduğum kahvaltı lavabonun içine doldu. Sonra o pisliği temizlemek durumunda kaldım.
    1 ... pisagor01
  4. 4.
    istifra kelimesi şöyle de olabilir israf yaptığımız itiraflar. Hani iki kişi adından tek ad türetilmesi gibi. **
    2 ... ayazmada takilan genc
  5. 5.
    Tiksindiren istifralardır.
    ... carbonara
  6. 6.
    en kuvvetlisini geçen yılbaşında taksiyi istifra yağmuruna tuttuğum geceydi.
    ... alexanderdelarge
  7. 7.
    Bira ve tuzlu fıstıkla karışıncA, menemen gibi olan istifradır.
    1 -3 ... carbonara
  8. 8.
    o yazarlar: Üşütmüş olabilir. Zehirlenmiş olabilir. Otobüs, gemi vs. Tutmuş olabilir. Bir hastalık geçiriyor olabilir sarılık, apandist vb. Aşırı dozda alkol kullanmış olabilir.
    ... 0ksijen
  9. 9.
    midemi üşütmüştüm bi defa.. Çok pis kusmuştum dalağım böbreğimi de kusucaktım az daha zorlasam..
    ... lazvegas
  10. 10.
    tanım: sözlük yazarlarının istifralarıdır. korkuyorum sözlük zamanla yazarlar burada tuvaletteki faaliyetlerini de uzun uzun yazacaklar.
    ... pembeojelihatun