1. 5761.
    Dünyayı gezmek.

En garip kültürleri, gelenekleri, insanları görmek, tanımak, dinleri, ritüellerini keşfetmek,
    Hiç tatmadığım, yemekleri, meyveleri, lezzetleri tatmak istiyorum.
    Şehirleri, kasabaları, köyleri bile göresim var.

Eyyy ulu tengriii!
    Lütfen bana uzun ve sağlıklı bir ömür ve çokça para ver!
    Dinimiz. Süphaneke. Amin!
    4 -1 ... zeytinyagli dolma kalem
  2. 5760.
    hayal yok güzel kardeşim.
    hayaller sana çevrili olan hayat silahının içine mermi doldurmak gibidir yeeen.

aptal ve low iq oluyorum ben.
    daha kolay.
    ... thanatos gorse kiskanir
  3. 5759.
    sistemin kölesi olmak.
    ... malice
  4. 5758.
    Saçları kıvır kıvır bir kız çocuğu..
    ... yalniz olmiycem dimi
  5. 5757.
    güney amerika ve güneydoğu asya ülkelerini dolaşmak...
    ... glorfindel06
  6. 5756.
    Huzur, Sadece huzur. Tek isteğim bu!
    2 ... imam kovalayan ateist
  7. 5754.
    sözlük yazarlarının hayalleri

Önce ögretmen olarak atanmak. Baktık ki olmuyor Bu tatlı çocuğun yani jimmy jib in operatörü olmak.
    1 ... traveler of secret moments
  8. 5753.
    Göl evi. Dahili ve harici ne kadar ifrit varsa kafamda, onları şehir hayatında, lanet metropolde bırakıp önü göl arkası orman olan bir eve yerleşmek istiyorum. Ev dediğim de 2 katlı bir şey Yani. Kusura bakmayın gerçek hayatımın aksine, hayallerimde müsrifim. Ev iki katlı dedik: ilk katı büyük bir salon içinde heybetli kitaplıklar ve kitaplar, duvarların boş kısmında tablolar. 5 koltuk, büyükçe bir masa. Bodrum da olsun. Şarap stok etmek için ideal bir yer. Üst katta iki teras. Bir taraf göle, bir taraf ormana bakacak. iki oda ve banyo. Banyonun içinden dışarısı görünecek, Hatta tavanı açık olsun. Yatak odamda çift kişilik yatak olsun. Bazalı olsun boynum tutulmasın.
    Dışarıda karı koca iki köpek ve yavruları olsun. Havadis için Küçük bir radyo. Avluda tulumba olsun. E haliyle su kuyusu da. Çit olarak da ahşap bir şey istiyorum. Evin kuzeyinde nar, dut, böğütlen ve zeytin ağaçları olsun. Dut ağaçları mümkün mertebe en uzakta olsun. Güneyinde ise badem, ceviz, ıhlamur ve elma olsun. Evin etrafını amerikan sarmaşığı sarsın ama sarmaşık komünist olsun...

Başlıktan sıkıldım. Daha Sonra komünist sarmaşıktan devam edeceğim.
    1 ... el ojala
  9. 5752.
    Hayal kurabilmek.
    ... tylerdurden
  10. 5751.
    Hayalle hayat arası bağlantı kurulumunda ciddi teknik bir hata olmazsa şayet allah muvakkak etsin inşallah çok güzel hayallerim var. Yine de hayırlısı be gülüm.
    ... gazeloglu