1. 27.
    Ara ara oluyor böyle yüksek yerden düşüyorum .genelde saman yığını oluyor .
    malum köyde büyüdük rüyalar bıle fakır.
    1 ... ksrbml
  2. 28.
    Bana aşık olan kızı balyozla dövüyorum duvara bok gibi yapıştırıyorum.
    1 ... fyodor paskevich
  3. 29.
    nefret ettiğim bir kızla sürekli game of thrones yeni sezon bölümlerini izliyoruz ve bölümlerle alakalı kavga falan ediyoruz o kadar saçma ki.
    6 ... pieces
  4. 30.
    çocukken bizim eve çok misafir gelirdi.
    istanbula yeni gelmişiz, zaten kalabalık yaşardık annem ananem dayım yengem diğer dayım, annanemin o sıra kocasından şiddet gördüğü için bize sığınan kardeşi ve büyük çocukları filan bayaa kalabalığız yani.
    bir de misafir eksik olmuyor. binada alevi dedesi var zaten haftanın 2-3 günü karısını kızını alıp bize geliyor saatlerce çay içiyoruz. muhabbet sohbet.
    diğer akrabalar geliyor ara ara.

ben de o zamanlar çok severim misafiri. e çocuğuz bizde mihman şahımerdan alidir denince kafa otomatikman bunu öyle sanıyor.
    şimdi olduğu gibi demiyoruz ki: ulan böyle şahımerdan ali mi olur, bir gelip akşama kadar kalkmıyor tüm işler kalıyor bu ne düşüncesizlik *

işte bir gece rüya gördüm, ananem evin kapısının önündeki ayakkabılıkta bir şeylerle uğraşıyor elinde garip bir şey var. ne olduğunu soruyorum. bir kuru kafa gösteriyor bana.
    oğlum diyor sakın kimseye söyleme, bu dedenin başı.
    eğer evimize çok şükür bu kadar misafir geliyorsa, misafirimiz eksik olmuyorsa bu baş sayesinde. ölse de evimizden elini çekmedi diyor saklıyor onu.
    bende o an o başa karşı hem korku hem de minnet hissini resmen yaşadım.

ya aslında en ilginci bu değil. ben çok rüya görürüm ama şimdi bunu anlatmak istedim. çünkü direkt aklıma bu geldi vardır bir anlamı
    5 ... hala avcumda olmali yildizlar
  5. 31.
    küçüklüğümden beri değişik varyasyonlarda gördüğüm kabus. aile bireylerimin 'kopya'sını görüyorum.
    mesela annemle mutfakta konuşuyorum, sonra salona gittiğimde annemin koltukta oturduğunu görüyorum. diğeri de salona geliyor ve ben, annem ve annem karşı karşıya kalıyoruz. hangisi gerçek bilemiyorum.

bu kabusu küçüklüğümden beri görüyorum. psikolojik açıklamasını da bulamadım.
    2 ... il dentisto
  6. 32.
    Evlenmiştim, bir tane çok güzel kızım olmuştu. ilginç falan değildi ama bir hoş olmuştum. Baba olmak Çok güzelmiş be. Hele bir de çocuk kız olunca.
    5 -2 ... lisa wolfe
  7. 33.
    Rahmetli dedemi görmem, yanına koşup elini öpmem. Rüyanın ilginç kısmı ise şu;

Rüyamda bir mekanda yemek yerken, mekanın giriş kapısının dışında dedemi görüyorum ve yanına yaklaşıyorum. Ellerini öpüp soruyorum;

“Dede sen nereye niye gittin iyi misin ?” Diyorum. verdiği cevapta;

“Ben buradayım oğlum(eliyle yeri işaret ederek gösteriyordu.) ben iyiyim merak etme. “ dedi kayboldu. Bende anında uyandım.

Çok tuhaf bir rüyaydı. Birkaç hafta etkisinden kurtulamadım.
    3 ... buona fortuna
  8. 34.
    Ben karabasanları anlatayım beyler 2 gün üstüste aynı rüyayı gördüm bir kadın var bembeyaz elbise giyinmiş ben gece yolda yürürken inşaat halinde bir evin ikinci katından çıkıp çığlık atıyor bende sıçıyorum üçüncü günse bir apartman dairesinin bodrum katına giriyorum sabah vakti evin bodrum ev gibi eski eşyalar var karşımda bir kanepe var tam oraya giderken birden karşıma çıktı aynı kevaşe beyler ciddi söylüyorum rüyamda karabasana osmanlı tokadı çaktım bu amele sümüğü gibi yere yapıştı bende uyandım.
    2 ... kumarbaz fizikci
  9. 35.
    Bi keresinde annemi doğurtuyordum. Son zamanlarda gördüğünün en ilginci buydu herhalde.
    5 ... helenistikcocuk
  10. 36.
    (bkz: rüyalanmak)
    1 -2 ... nick ne demek