1. 27.
    işid her yeri sarmisti. siyah giyinmis iki kız beni kolumdan tutmus götürüyordu. ben de komsuma ugrayalim dedim. komsum ibrahim amcaya ne yapiyorsun dedim o da bana kediler gününü kutluyorum dedi. Ben de bakim komsum ne kadar iyi bir insan kediler gununu kutluyor ben de iyi biriyim birakin beni dedim. bıraktılar.
    8 ... delipsikiyatrist
  2. 28.
    uzaylılar beni kaçırmıştı. ama sağ olsunlar evin köşesine uzay gemisiyle bırakmışlardı beni.
    6 ... gethere
  3. 29.
    5 yaşlarında şeytan gibi küçük bi kız beni çorak bi yerde kovalıyodu aq kızı sabaha kadar yatamadım o gün. Bi kere de lisedeyken dayımla matematik çalıştığımı gördüm bir hafta sonra gerçekten de çalıştık.
    2 ... nbr mallar
  4. 30.
    Evleniyordum.
    ilginc.
    3 ... thug life nigga
  5. 31.
    Küçükken gördüğüm bir rüyaydı.

Nasıl söylenir bilmiyorum ama rüyamda annemin göğüslerini kesip bir tavada pişiriyorlardi ahahaha.

Tam bir travma...
    3 ... insan olmaya ceyrek kala
  6. 32.
    Ara ara oluyor böyle yüksek yerden düşüyorum .genelde saman yığını oluyor .
    malum köyde büyüdük rüyalar bıle fakır.
    1 ... ksrbml
  7. 33.
    Bana aşık olan kızı balyozla dövüyorum duvara bok gibi yapıştırıyorum.
    1 ... fyodor paskevich
  8. 34.
    nefret ettiğim bir kızla sürekli game of thrones yeni sezon bölümlerini izliyoruz ve bölümlerle alakalı kavga falan ediyoruz o kadar saçma ki.
    6 ... pieces
  9. 35.
    çocukken bizim eve çok misafir gelirdi.
    istanbula yeni gelmişiz, zaten kalabalık yaşardık annem ananem dayım yengem diğer dayım, annanemin o sıra kocasından şiddet gördüğü için bize sığınan kardeşi ve büyük çocukları filan bayaa kalabalığız yani.
    bir de misafir eksik olmuyor. binada alevi dedesi var zaten haftanın 2-3 günü karısını kızını alıp bize geliyor saatlerce çay içiyoruz. muhabbet sohbet.
    diğer akrabalar geliyor ara ara.

ben de o zamanlar çok severim misafiri. e çocuğuz bizde mihman şahımerdan alidir denince kafa otomatikman bunu öyle sanıyor.
    şimdi olduğu gibi demiyoruz ki: ulan böyle şahımerdan ali mi olur, bir gelip akşama kadar kalkmıyor tüm işler kalıyor bu ne düşüncesizlik *

işte bir gece rüya gördüm, ananem evin kapısının önündeki ayakkabılıkta bir şeylerle uğraşıyor elinde garip bir şey var. ne olduğunu soruyorum. bir kuru kafa gösteriyor bana.
    oğlum diyor sakın kimseye söyleme, bu dedenin başı.
    eğer evimize çok şükür bu kadar misafir geliyorsa, misafirimiz eksik olmuyorsa bu baş sayesinde. ölse de evimizden elini çekmedi diyor saklıyor onu.
    bende o an o başa karşı hem korku hem de minnet hissini resmen yaşadım.

ya aslında en ilginci bu değil. ben çok rüya görürüm ama şimdi bunu anlatmak istedim. çünkü direkt aklıma bu geldi vardır bir anlamı
    5 ... turkuaz haykiris
  10. 36.
    küçüklüğümden beri değişik varyasyonlarda gördüğüm kabus. aile bireylerimin 'kopya'sını görüyorum.
    mesela annemle mutfakta konuşuyorum, sonra salona gittiğimde annemin koltukta oturduğunu görüyorum. diğeri de salona geliyor ve ben, annem ve annem karşı karşıya kalıyoruz. hangisi gerçek bilemiyorum.

bu kabusu küçüklüğümden beri görüyorum. psikolojik açıklamasını da bulamadım.
    2 ... il dentisto