bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 31.
    rüya buya cinler kaldırmış uçuruyorlardı.
    5 ... kalahari 1
  2. 32.
    Teyzemin kocaman bir köpeğe dönüşüp beni kovalamaya başlamasıdır.
    5 ... brienne tarth
  3. 33.
    kıyamet kopması olayı.

2 kez gördüm ikisinde de güneş patlaması gibi bir şey oluyordu. ilk rüyamı gördüğüm zamanlarda müslüman olduğum zamanlardı.ölüp cennete gitmiştim , cennet gerçekten güzeldi.shire gibi bir yerdi.

ikincisinde dini donu kaybettiğim zamanlarda(hala devam eden). bu seferde tam kıyamet koparken kelime-i şehadet getiriyordum. onuda kekeledim falan getiremedim sonra koptu kıyamet uyandım.
    5 ... the unlucky irish clover
  4. 34.
    işid her yeri sarmisti. siyah giyinmis iki kız beni kolumdan tutmus götürüyordu. ben de komsuma ugrayalim dedim. komsum ibrahim amcaya ne yapiyorsun dedim o da bana kediler gününü kutluyorum dedi. Ben de bakim komsum ne kadar iyi bir insan kediler gununu kutluyor ben de iyi biriyim birakin beni dedim. bıraktılar.
    8 ... delipsikiyatrist
  5. 35.
    uzaylılar beni kaçırmıştı. ama sağ olsunlar evin köşesine uzay gemisiyle bırakmışlardı beni.
    6 ... gethere
  6. 36.
    Beni seviyordu gerçekten ilginç.
    7 -1 ... gestalta
  7. 37.
    5 yaşlarında şeytan gibi küçük bi kız beni çorak bi yerde kovalıyodu aq kızı sabaha kadar yatamadım o gün. Bi kere de lisedeyken dayımla matematik çalıştığımı gördüm bir hafta sonra gerçekten de çalıştık.
    2 ... nbr mallar
  8. 38.
    Evleniyordum.
    ilginc.
    3 ... thug life nigga
  9. 39.
    Küçükken gördüğüm bir rüyaydı.

Nasıl söylenir bilmiyorum ama rüyamda annemin göğüslerini kesip bir tavada pişiriyorlardi ahahaha.

Tam bir travma...
    3 ... insan olmaya ceyrek kala
  10. 40.
    Ara ara oluyor böyle yüksek yerden düşüyorum .genelde saman yığını oluyor .
    malum köyde büyüdük rüyalar bıle fakır.
    1 ... ksrbml