bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    akp seçim kaybediyordu. Çok enteresan.
    1 ... sen delirmis olmalisin
  2. 12.
    yıllar önce gördüğüm rüyadır.
    hala aklımdadır.
    rüyamda bir ses bana emrullahı bul diyordu.
    emrullah diye hiç tanıdığım yok.
    hatta böyle bir isim olduğunu bu rüyadan sonra öğrendim.

emrullahı bulur muyum? bilmiyorum...
    6 ... hislibiri
  3. 13.
    Daha küçük yaşlarımdayım. Gece en derin uykumdayım derken amcam,babam ve ben bir ormanda yürüyoruz hava güneşli ama güneş yakmaz ya hani öyle bir güneş var. Derin bir orman kokusu her şey huzur dolu.

Çok güzel geniş verandalı bir evin balkonuna varıyoruz ordan geldiğimiz yola bakıyoruz derken birden bir kahkaha sesi bütün gökyüzünü kaplıyor. Ama öyle böyle değil. Bütün tüylerim diken diken oluyor. Babam ve amcam nasılsa bilmem neyin cadısı geldi kaçın diyor.

Anasını satayım ben daha kim neyin cadısı demeye kalmadan ikisi birden ortalıktan toz duman. Arkalarından pıttır pıttır koşmaya çalışıyorum ama salak kız ikisine de seslenmiyorum. Kahkaha o kadar yükseliyor ki zaten seslensem de duymazlar. Kafamı arkaya bir çeviriyorum ki zaten çevirmez olayım. Cadının cini var yanında gökyüzünde komple saçlar var. Garip sarmaşık gibi. Cin de benim hizamda bağdaş kurmuş yanıma doğru havada süzülerek geliyor. Neyin hayalgücü ise artık korkunç bir hissiyattı. Sonra cadının olduğu gökyüzünden şimşekler çakıyor. Ben zaten arkamı döndüğüme bin pişman koşma çabalarına devam ediyorum ama zaten o kahkahanın beynimde çınlaması o görüntü sürekli yere düşüp duruyorum. Nasıl uyandım hatırlamıyorum ama çok ağladığımı hatırlıyorum.
    ... yagmurun rengi
  4. 14.
    Çok ilginç rüyalar görüyorum kitap olur anlatsam ama en son cidden ilginç bir rüya gördüm. Hz. Muhammed azerbaycandaymış. Rüyanın en ilginç bölümü burası. Ne alaka acaba..
    4 ... haramsavar kadin
  5. 15.
    2 yıl boyunca telefonlarımı açmadığını, aramak istediğimde telefonumun parçalandığını, birinden telefon aradığımı, numarayı hatırlamadığımı ve hep aynı rüyayı gördüm. bazen yanımdayken bile bağırıp uyandım, bana güldü, manyaksın dedi. 2 sene sonra aynen öyle oldu.
    aslında rüyaların çıktığına, kendi rüyalarımın bir anlamı olduğuna falan inanmam. belki başkalarına oluyordur ama benim rüyalarım hep aleladedir. bu rüya hariç. ısrarla gördüm. gerçek olana kadar.
    1 ... deepsees
  6. 16.
    Rüya değil de uyku felci ilginç oluyor.
    2 ... filler ve cimen
  7. 17.
    Kafası kesik bir kadinin dans ettiğini görmüştüm.

Etrafinda da baska insanlar dans ediyordu. Ben de normal bir seymis gibi bakıyordum.

14-15 yaslarimdaydim, nasil korktuysam hala hatirlarim. Galiba korku filmi izleyip uyumusum.
    1 ... formokrezol
  8. 18.
    6 senedir rüya günlüğü tutuyorum. hangisini yazacağıma karar veremedim şu an. mekanın absürt ve ani değişimleri mi desem, olayların akışının bir anda tepetaklak olması mı desem, kişilerin alakasız dönüşümleri ve diyalogların bir anda sapıtması mı desem... ne ararsan var açıkçası. ne biçim bilinç altım varmış diyorum bazen.
    3 ... yazar x
  9. 19.
    Sabah kalktığımda rüya gördüğümü biliyorum şöyle bir hafızayı yokluyorum ne gördüğümü hatırlamıyorum. Çok ilginç. Galiba bu da bir hastalık.
    4 -3 ... ybkg
  10. 20.
    rüyamda feto ile ayni minibusteydim. polisi aradim ve minibusten inerek kactim feto bana kacma diye bagirmisti.
    10 -1 ... dianax