1. 7.
    Çok ilginç rüyalar görüyorum kitap olur anlatsam ama en son cidden ilginç bir rüya gördüm. Hz. Muhammed azerbaycandaymış. Rüyanın en ilginç bölümü burası. Ne alaka acaba..
    5 ... haramsavar kadin
  2. 8.
    2 yıl boyunca telefonlarımı açmadığını, aramak istediğimde telefonumun parçalandığını, birinden telefon aradığımı, numarayı hatırlamadığımı ve hep aynı rüyayı gördüm. bazen yanımdayken bile bağırıp uyandım, bana güldü, manyaksın dedi. 2 sene sonra aynen öyle oldu.
    aslında rüyaların çıktığına, kendi rüyalarımın bir anlamı olduğuna falan inanmam. belki başkalarına oluyordur ama benim rüyalarım hep aleladedir. bu rüya hariç. ısrarla gördüm. gerçek olana kadar.
    1 ... radiolarian
  3. 9.
    Rüya değil de uyku felci ilginç oluyor.
    2 ... filler ve cimen
  4. 10.
    Kafası kesik bir kadinin dans ettiğini görmüştüm.

Etrafinda da baska insanlar dans ediyordu. Ben de normal bir seymis gibi bakıyordum.

14-15 yaslarimdaydim, nasil korktuysam hala hatirlarim. Galiba korku filmi izleyip uyumusum.
    1 ... formokrezol
  5. 11.
    6 senedir rüya günlüğü tutuyorum. hangisini yazacağıma karar veremedim şu an. mekanın absürt ve ani değişimleri mi desem, olayların akışının bir anda tepetaklak olması mı desem, kişilerin alakasız dönüşümleri ve diyalogların bir anda sapıtması mı desem... ne ararsan var açıkçası. ne biçim bilinç altım varmış diyorum bazen.
    3 ... yazar x
  6. 12.
    rüyamda feto ile ayni minibusteydim. polisi aradim ve minibusten inerek kactim feto bana kacma diye bagirmisti.
    10 -1 ... majealost
  7. 13.
    üç harfliler ile dans ediyorduk. başka da öyle tuhaf bir rüya görmedim.
    5 ... karaleke
  8. 14.
    topraktan evlerden yapılı eski bir yerde.. kıyafetim abbasi dönemi filan gibi bedevi giysisiydi..
    ileriden yıldırım ve toz bulutları geliyordu. biraz gözlemledim. yıldırımlarla dolu toz bulutlarının üzerime geldiğini gördüm. çevrede benden başka kimse yoktu. sonra ne oluyor.. bunlar yaklaşacaklar. ben nasıl kaçacağım düşüncelerini düşünürken. bir yıldırımın da beni çarpması ile öldüğümü gördüm. rüya bitti....
    bu çok eski bir rüyam. ama son bir haftadır buna benzer çok daha ilginç rüyaları ardı arkasına gördüm. gerek duyarsam ileride anlatacağım unutmazsam.
    6 ... symphonies
  9. 15.
    Küçük canavar gibi bi' şey vardı, biz bunula yıkık virane bi' evdeydik. Bu, elini duvara yaslayınca deprem oluyordu. Çok korkmuştum.

Edit: rüyayı gördüğümde küçüktüm.
    2 ... david gilmourun parmaklari
  10. 16.
    hiç unutmam devasal bir böcek tarafından tecavüze uğradıktan sonra tek kalan sigaramı dönmüştük.
    11 -1 ... shekh ma shieraki anni