1. 1.
  başlığın aslı: uludağ sözlük yazarlarının engin fuck buddy deneyimleri.

  vay arkadaş, ne çok sikici adam varmış aramızda..!

  -geçen yine fuck buddymle fantezi yapıyoruz. o kedi oldu, ben veteriner. ahah, böyle kırbaç falan...

  bak hele bak, ee sonra? adamlar öyle bir anlatıyor ki; sanki sevişmekten bulduğu tek vakti uludağ sözlükte geçiriyor. anlattıkça anlatıyor, yok "kısa boylu fak badi", yok "şişman fak badi", "yok esmer ve döşü kıllı fak badi"... fiziksel özellik gibi anekdotlar veriliyor...

  -hacı benim fuck baddy çok taş, ama böyle sevgili havalarına giriyor falan. canım sıkılıyor yahu. ahah.

  deme? adam böyle entry giriyor; fak badisi çok taşmış da, bağlanmakdan korkuyormuş zibidi. aynı adam gidiyor, xhamster başlığına "acı kaybımız" tarzında entry giriyor. bak sen?! adamın hayatı siki üzerine kurulu desene..?

  sözlükcek ateistlere saldırıyoruz, şakirtleri eleştiren entryleri seri eksiliyoruz. ama gelin görün ki her 10 yazarın 7 sinin fuck buddysi var, 2 si liseli, 1 i de ben ve benim gibi fuck buddysi olmayan, sevgili peşinde koşan salaklar zaten amk.
  pozisyon mu dersin, fak badi anısı mı dersin, entryler dört dönüyor. gitmiş porno izlemiş geri zekalı, kendi yapmış gibi döktürüyor sözlükte. oooh faking cissiz krays amk.

  eski sevgilisine kaşar der, ana avrat söver; niye? terk etmiş onu. tüh! yine fak badiye kaldık...

  velhasıl yapmayın abi şunu. hepimiz biliyoruz eli sikinde mastürbatörler ordusu olduğunuzu. "benim fak badim şöyle, benim fak badim böyle" de get!
  6 -2 ... cok gulen mutsuz adam
 2. 2.
  şaşırtacak derecede fazladır. bi biz mi enayiyiz şimdi?
  ... berbatnick