bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kocaman ve güzel bir yaz beni bekliyor. Seneye daha da iyi notlar alıcam bu sene de iyi notlar aldım. Keşke her derste çan eğrisi olsa. Böylece ortalamayı yükseltirim herkes geçemez, başarılılarla ders işleriz. Hem okulda daha çok kazanırdı çünkü kalırlardı dersten, bence bütün dersler için geçiş notu en iyi nota yakınlığa göre belirlensin. Ortalama da değil direk en iyi not baz alınmalı bence.
  (bkz: en iyi notları ben almalıyım)
  (bkz: en iyi nota yakınlığa göre geçiş sistemi olmalı)
  1 -1 ... ilhamperimnerdesin
 2. 2.
  hasekiiiiii.
  1 ... madlen baba
 3. 3.
  2016 benim yilim olacak. Basarilar ard arda gelecek... tabi olmayacak sap gibi yasayacagim sozluk.
  1 ... zepboy
 4. 4.
  28 yıllık bekaretime nasıl son verebilirim.
  -1 ... rockstar
 5. 5.
  Ben çok iyi biriyim bu yüzden beni gıcık edenler acı çeksin. Bunu seve seve yaparım ama ben yapamazsam da sen benim yerime yap Allah'ım. Sen daha güçlüsün. Fiziksel olarak bir yerlerini ister kır, incit, kanat ya da sen daha iyi bilirsin napacağını. Senin gücünden sual olmaz.
  ... ilhamperimnerdesin
 6. 6.
  Kadınlar aşkta ve intikamda erkeklerden daha acımasızdır bu yüzden sert tepki koyulması gereken yere bunu koyabilecek bir kadın lider gerek. Bize ekranlarda şehitler için ağlayan biri değil bunun intikamını alacak, yapanı ağlatacak biri gerek. Sokullu'nun dediği gibi bizim sakalımızı kesenin kolunu kestik değil biz kafasını keselim diyecek biri lazım.
  1 ... ilhamperimnerdesin
 7. 7.
  (bkz: 22 yaş üstü bir bayan ile seks)
  2 -3 ... ulugossip
 8. 8.
  Tek düşündüğüm şey huzur bu yüzden yalnızlığı seviyorum.
  1 ... ctyyvz
 9. 9.
  Atatürk gibi bir lider bekliyorum...
  2 ... rum yazar
 10. 10.
  Henüz 20 yaşını doldurmadım az kaldı ve 20. Yaş dişimin çıkmasından korkuyorum, umarım çıkmaz. Benden 1 yaş küçük arkadaşımın çıktı ve aldırmak zorunda kaldı ama bende çıkmadı umarım hiç çıkmaz. Kemik yaşının/ biyolojik yaşın normal nüfusta yazan yaştan küçük olması mı etkiliyor yoksa hiç çıkmaz mı??? Çıkmasın ya.
  -1 ... ilhamperimnerdesin