1. 1.
  ilk okuldu. uçlu kalem kullanmayı yasaklamıştı öğretmenimiz.*kaleminin ucunu açması için kalemtraşımı uzattım. 'seninkiyle açmam.' dedi. cenk'in kalemtraşını aldı. teneffüste 'ebe' oynarken yanına gittim: 'biraz konuşalım.' dedim. 'cenk'i seviyorum.' dedi. bütün teneffüs birbirlerini ebelediler.

  eve gittim. annem patates kızartmıştı. herşeyi unuttum.
  22 -1 ... kureselkure
 2. 2.
  annem bana "ağlama göz yaşların biter sonra gerçekten üzülünce ağlayamazsın" demişti.
  yalanmış sözlük. biyoloji dersini görünce anladım olan biteni. başımdan aşağıya kaynar sular döküldü.
  aldatılmıştım!
  2 ... yasemininkolyesi
 3. 3.
  anaokulda evcilik oynarken.
  anne ben olacağım sanıyordum. demirhan burası nikah masası olsun dedim. sen git daha doğmadın çoçuk dedi. meğersem cansuyla evlenip beni de çoçukları yapıcaklarmış.
  eve geldim dedem arabayla gezdirdi. unuttum.
  7 -1 ... missdior
 4. 4.
  ergenliğin lise evresinde mübarek insan olarak bir gece bir rüya gördüm. hayatımdaki şahıs okulun taze peyniriyle kırıştırıyordu. ertesi gün gittim anlattım ve tabii ki saçmalama olur mu öyle şey dedi. 1 hafta sonra olay cereyan etti ve ben öğrendim ki rüyam aslında sadece rüya değilmiş. kavga gürültü kopar neyse, son savunması''ama sadece msnde 'seninle yatmak istiyorum' dedim''idi. oturdum kendime ağladım ne diyeyim.
  2 ... burbuja
 5. 5.
  merakla beklediğimiz yazılardır.
  ... greyfurtcukk
 6. 6.
  ağır depresyona sokabilecek türden hikayelerdir.

  anlatsam ağlarsınız, krize girer, hayattan soğursunuz şerefsizim. aldatılmak kadar hayattan, kendinizden tiksindiren çok az şey vardır. bir diğeri için;

  çok severken ayrılmak.
  2 ... cartoon pierre
 7. 7.
  1 kere yaşadığım ve çok enteresan olan hikayedir. kız bana yavşar, telefon numaramı o ister, sevgili olmak için ilk adımı o atar, aldatan taraf o olur. bir taraflarım duydumu. tabiiki evet.
  2 -1 ... beule
 8. 8.
  erasmus'ta farkli ulkelere gidilir. sonra bulundugu ulkeye onu ziyarete gidersin bir hevesle. orada yeni kiz arkadasiyla tanistirilirsin ve hayallerinin kiriklarini bavuluna koyar geri donersin. edit: imla.
  5 ... fragile
 9. 9.
  herşey "tayyip erdoğan zengin olmuşsa bilin ki haram yemiştir" demeyle başladı.
  sonrasında özgürlük demokrasi vs.
  sonuç ortada.
  2 ... thebiggraywolf
 10. 10.
  ilk olarak sadece 1 kere 3 haftalığına ayrı kalmıştık. O sırada konuşmaya başladığı hatta daha önceden tanıdığı bi kızla benle barıştığında da konuşmaya devam etmiş. Şu an 3. Ayını dolduracağı iş yerine ilk günden beri olan aşkı ve kopamayışının nedenini bu gün anladım. Sayısız kez çok kişiyle aldattı ama bu en nsevdiğim. işten çıkmak istemedi asla çünkü ordaki kızlara insanlara bayılıyordu ilk defa bulunduğu bir ortam çünkü. Sonra iş yerinde telefon bakmamaya işe 1-2 saat erken gitmeye çıkışlarda eve 2 sat geç gitmeye başladı. Molalarında konuşurduk sonra dışarıda oturuğunu dinlenmek istediğii söyleyerek telefonları kapamaya başladı. Çaprazındaki kahvecide işe giricektim ama gitmediğim günü haber vermesini istedim ya da sahibinin numarasını almasını söyledim ama unutmuş gibi davrandı. Yaklaşık 1 hafta önce kız orda check in atarak altına baya duygusal paylaşım yapmış biz o zaman erkek arkadaşımla beraberdik heralde ona bir göndermeydi. Dün gece kız dükkanın önünü atmış heralde artık geceleri beraber dönmeye başladılar. Kızı orda işe sokmuş . Şu anda mutlu mesut yaşıyorlar . işleri beraber okulları beraber kız zaten orospu(bunu okuldaki ünü sayesinde öğrendim kendim uydurmadım hakaret amaçlıdeğil)zaten benim eski erkek arkadaşım da aç olan uçkurusuna sahip çıkamayan biri olduğı için mükemmel çift olarak yaşıyorlar. Ne diyim hayatımda ilk defa bu kadar salak olduğumu hissettim . ikimizi aynı anda götürüyormuş . Bi kinim nefretim yok Allah ıslah etsin. Zararın neresinden dönersek kardır sonuçta.
  10 ... bintheskywithdiamonds