bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yazarların taner yıldız olmaları durumunda an itibari ile yapacaklarıdır. hem embati hem kumpati biraz da gerekçelerle taner yıldızcılık.
    başlarsak; yani nasıl bir insan olduğunu ve temelini bırakalım, bundan sonra ne yapılabilire gelirsek eğer durumun vahameti nedeniyle istifa edeceğimi acilen açıklar, fakat "hadi ben gidiyorum bye" demeden önce de şeferimle elimden geleni olay yerinde yapardım, ardından da istifa eder, özür diler ortalıklardan başım eğik kaybolurdum. bu yükle yaşamak gerçekten zor. devletin başına gelmek için, bakan olmak için insanlar yırtınıyor fakat nasıl bir sorumluluk altına girdiklerinin bir gram farkında değiller. insanlığa hizmet içgüdüleri ile mi hareket ediyorlar yoksa amaçlar farklı mı? ... *
    -2 ... kilotlumakas
  2. 2.
    (bkz: intihar)
    4 ... efendibeyimiz
  3. 3.
    istifa etmezdim la heralde bok gibi para kazanıyorum oturduğum yerden.
    3 -1 ... st jimmy
  4. 4.
    Saçım ve sakalım beyazken kömür karası kaşlarımı biraz beyaza boyatırdım. O ne lan öyle? Evlat olsa dna test i isterim amk.

http://www.agos.com.tr/up...er_yildiz_manset_1319.jpg
    2 ... basbakan olacak adam
  5. 5.
    harakiri.
    1 -1 ... kernel
  6. 6.
    Gerçekleri anlatmak. Sonra istifa sonra da intihar.
    4 ... recruit
  7. 7.
    (bkz: istifini bozmamak)
    ... obsesif pollyanna
  8. 8.
    Gerçekleri anlatırdım, olay sırasında işçilere yardım ederdim yapılacak her şeyi yapardım, sonrada onurluca istifa ederdim.
    4 ... wilcoo
  9. 9.
    en azından enkazdan çıkan işçilere boş boş bakmazdım.

(bkz: Taner Yıldız ve Şili Başbakanı Arasındaki Fark!)
    1 -1 ... pembe sevmeyen hatu
  10. 10.
    Sakallarımı keserdim. Gıcık oluyorum ya her gördüğümde sakalına ayrıyetten sövüyorum o adamın yani.
    1 ... haziranda olmek zor