1. ?.
  sözlükler adına gerçekten kanayan yaradır. hepsi ya kopyala yapıştır yapar ya tematik takılır ya da bakınız yazarlığı yapar. elbette bunun belli nedenleri vardır. mesela ki;

  sözlüklerdeki mahalle baskısı. kadınlar bu baskı yüzünden istedikleri yerlere istediklerini yazamazlar. kadın, erkek sözlük yazarları tarafından cinsel bir obje olarak algılandığı için erkekler onların da düşünebildiklerine inanmak istemezler. bir de sözlükten hatun kaldırmak başlığı hiçbir sözlükte tesadüfen açılmamıştır. böyle bir şey vardır. kadınların üzerinde ki bu baskı onların kendi kimliklerini saklamasına ya da doğru dürüst entry girememesine sebep olur. özgür düşünce ortamı yaratamıyor kadın yazarlar kendilerine ''onu yazarsam şöyle düşünürler, bunu yazarsam şöyle yaparlar'' endişesi taşıyorlar. belki kendilerine dahi itiraf edemiyorlar ama bilinç altlarında bu düşünceler mutlaka vardır.

  bir de kadınlarda '' sevilme takıntısı'' var. itiraz ettiklerinde sevilmemek gibi bir endişeleri var. hep bir pembe kurdelalı olma halleri de çoğu zaman doğru dürüst yazmalarına engel olmuştur. kadın tek kelimeyle bir oyuncudur gerçek hayatta. şu dandik sanal ortamda dahi düşüremezler maskelerini. kafalarından geçen fettanlıkları burda bile gizlemeye çalışırlar. ancak yazı öyle bir şeydir ki farkında bile olmazsın anında enseletir seni. işte bu enselenme korkuları yüzünden yazamaz kadınlar.

  ha hiç mi güzel yazan yok. kimsenin hakkını yemek istemem var ama bir elin parmaklarını geçmez sayısı.
  6 -14 ... biraktigim iz
 2. ?.
  bıraktıkları izden kaynaklanır.
  3 -1 ... saipsiz
 3. ?.
  (bkz: van tu tri foro)
  (bkz: serbest çağrışım)
  1 ... samur
 4. ?.
  nicke bakarak cinsiyeti saptama olayı olmadığından, anlaşılamayacak eylemdir.
  ne nickler gördük biz zirvelerde tüh erkekmiş dediğimiz.. *
  aynı olayın tersiniri de mevcut tabi.
  5 ... kadikoy de bir surrealist
 5. ?.
  (bkz: dişi sazan avı)
  2 -1 ... rs ne la
 6. ?.
  aksi örnek için,
  (bkz: nüklerella)
  2 ... aysengruda
 7. ?.
  (bkz: nukleerella) ile çürütülecek tezdir.
  1 ... umberto da silva junior
 8. ?.
  (bkz: bu başlıktaki kızları zati biliyorum)

  (bkz: daha bir yenilik yok mu)*
  1 ... t bag
 9. 1.
  doğru olan tespittir. genellikle birçoğu cinsellik ile ilgili entry girer ve yazıları bazı erkek yazarlar göre daha açıktır seçiktir. burada verilen izlenim " bakın ben farklıyım diğer kızlar gibi cinselliği saklı yaşamıyorum" dur.
  1 -1 ... ilgicekicinik
 10. 2.
  kimin erkek kimin kadın olduğu üzerine kafa yormuş,nicleri alta alta yazarak yorumlar yapmış,galiba bakın ben erkeğim böylece:karşı olan kadındır ,katılan erkektir diyerek bu seçemeceye devam etmek isteyen sazan avlama düşüncesi.
  3 ... kumdankaleler