1. 1.
    (bkz: hayata dair gülümseten detaylar)

'uzun zamandır hayalini kuruyorum' desem de inanmayın sevgili ulu sözlük solcusu pasif kardeşlerim.

çok değil az önce böyle bir atraksiyon hayali ile yanıp tutuşmaya başladı deli gönlüm. hayat bu işte, ne zaman ne olacağını bilemiyor,

bir kaç sefil, gay, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi solcuya giydirecem derken birden bire bir aşk adamına dönüşebiliyor insan.

duy sesimi sultanım, sana 'karı' dediğim için affet beni. seni şimdiye kadar solcu bir hötöröf zannediyordum ama , sen baya baya memeli imişsin.

kulak ver bu gönül yangınıma, tut elimi beraber rakı ve balık yapalım.olmadı marketten dardanel ton alırız, ama ben somon yerim sadece.

her neyse bunlar önemli değil. önemli olansdfghjklşi. evet.
    4 -6 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: bir kadın için alkol içen islamcı)

Olm sen islamcı değil miydin, ne rakısı ahahaha.
    11 ... alkolik oldum
  3. 3.
    olm alkol kullanmaktan ak trollükten yollamasınlar seni.
    ekmeğinden de mi olacaksın?

dünyevi zevkleri bırak.
    bir hoş eylem.
    6 -1 ... antik sarapci
  4. 4.
    Muhabbeti güzelse herşey güzel gidecektir.
    Zevkli olma ihtimali yüksek eylem.
    1 ... dalya rock yazar
  5. 5.
    ulu sözlük solcusu kardeşlerimden sonrasını okumadım sayın oto yıkamacı arkadaş.
    3 ... kafam bir milyon
  6. 6.
    gey solcular uzak dursun lütfen.

bizi baş başa bırakın hötöröfler. pis salaklar, açın kendi götünüze gülün, biz aşkımız için gerekirse değil rakı bonzai de içeriz.

aşk adamıyız biz, aşkk. sizin gibi seks düşkünü, alkol müptelası kadınları bir seks objesi olarak tanımlayan pislikler anlamaz.

hadi gidin artık.

t: kızgın nick altlarından dm'ye geçmek gibi.
    1 -1 ... frktmz krds frktmz