1. 1.
  Bundan sonra Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edilirse ve siz işlem yapmazsanız allah kitap şahidim olsun sizden davacı olacağım. Bülent yapraklıoğlundan davacı olup davayı kazanmıştım. Aynısı sizin gibi seçimlerde para alıp aktroll hesabı kiralayanlar için olur. Peşinizi bırakırsam namussuzum.
  31 -9 ... ataturkcuu yazar
 2. 2.
  sözlük yönetiminin gerekli hassasiyeti göstermesi gerektiği gerçeğini yazarların hatırlatması durumudur. bu sözlük birilerinin arka bahçesi olma tehlikesini yaşamamalıdır. hele hele siyasi iktidarın borazanlarının, değerlerimize hakaret etmesi alçaklığına asla müsamaha gösterilmemelidir.
  2 ... sute giren semsiye
 3. 3.
  Şikayetleri umursamadıkları hasır altı ettikleri ortaya çıkarsa kendilerini kurtarsalarda burası eskisi kadar siklenmez. işlerine gelmez böyle bir durum.
  1 ... kafam duman
 4. 4.
  Allah'a hakaret edildiğinde mod lar derhal işlem yapmalı.
  3 -1 ... haylaz sirin
 5. 5.
  sözlük yönetimine uyarı

  Haklı bir yazar uyarısı/beyanı.

  Sadece atatürk değil sövülmeyen bir şey kalmadı sözlükte. Göz yumanların da aq.
  10 ... gethere
 6. 6.
  lütfen her önüne gelen yönetime akıl vermesin.
  3 -7 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 7. 7.
  Yerinde bir tepki..
  1 ... sleepdealer33
 8. 8.
  Bu başlık altında yazılan yorumların bir kısmında yönetimle uğraşılmaması gerektiği, bunun birey bazında davalar ile çözülmesi gerektiği ve "tüm dünyada milyonlarca belki milyar" kullanıcısı olan ve "amerikan menşeili" platformlarda meydana gelen benzer olaylarda direkt olarak kurıma tepki verilmediği söylenip karşı çıkılmış. Bunu açıkça görüyoruz. Şimdi bir yazar olarak bir çift kelam hakkım var:

  Bak güzel kardeşim. Burası ulusal bir platform yani türkiyede faaliyet gösteren bir mekan. Buna mütemadiyen kurulduğu ve faaliyet gösterdiği ülkenin birer ferdi olarak bu insanların (yöneticiler) ülkenin milli ve manevi değerlerine edilen küfürlerin hakeza hakaretlerin gereğinin yapılması zaruridir. ikinci olarak da burada bir topluluk olarak bizim bizi yönetenlerin biz açığı ya da kötülüğünü gördüğümüz zaman yasal ve ideal yollardan uyarma hakkımız mevcuttur.

  Dipnot: bu mekan sizin istediğiniz gibi x partisi binlerce yıllık geleneğe sahiptir denmesini alkışlayan bir platform değildir ve olmayacaktır haberiniz ola. Saygılarımla.
  -1 ... baykafiye
 9. 9.
  iyi parti trollerine dur denmezse sözlük hacklenebilir.
  1 -2 ... birsabahgelecekkardanaydinlik