1. 334.
    selamun aleykum iyi geceler arkadaşlar. nasılsınız? iyisinizdir inşallah. allah hepinize bol sağlık, huzur, mutluluk, rızık versin inşallah.
    fotoğrafımı paylaşmak istedim sizlerle. biliyorum tipsizim ve yine biliyorum ki bazı arkadaşlar eksileyecekler, ama onlardan ricam annelerinin babalarının sevdiklerinin hayrına bu sefer eksi değil de artı oy versinler. çünkü sizleri seviyorum. sizleri kendime yakın hissettiğimden dolayı en yakından çekilmiş olan fotoğrafımı cesaret ederek paylaşıyorum.
    yaş 28 oldu arkadaşlar hayırlısıyla kısmet arıyorum kendime. inşallah aradığım kişiyi bulurum. seviyoruz sizleri..
    artı veren arkadaşların tüm işleri yolunda gitsin inşallah. eksi verenlerin de canı sağ olsun ne yapalım. din, siyaset, insanlık, sözlük üzerinden trollük yapmıyoruz, kalp kırmıyoruz, insanları sinirlendirmiyoruz, kendi halimizde takılıyoruz diye eksi vereceklerse canları sağ olsun. inşallah vermezler. ne diyelim.
    hepinize iyi geceler, sevgilerime...

(bkz: dertler derya olmus)

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları
    7 -12 ... dertler derya olmus
  2. 335.
    Cidden baymaya başladınız. Yeter artık gına geldi.
    6 ... traveler of secret moments
  3. 336.
    Müezzin hoş geldin gel buyur otur şöyle.
    Lan git elimde kalacan yeter amk. ne hugoymuş arkadaş boş ol boş ol boş ol.
    7 ... hayta38
  4. 337.
    Üzmeyin şu bebeyi, baksanıza mümin bu mümin. Tarikat kur, müridin olalım Derya.
    6 ... daisy jophiel
  5. 338.
    Şansını her başlıkta deniyor her şekilde deniyor ,lan hayatımda bu kadar fazla irin muamelesi görmüş , fazlalık gibi sırıtan birşey daha görmedim ,halen ısrarla devam ediyor yazık vallahi..
    7 ... mlhaycck
  6. 339.
    Başlığı yansıtan nitelikte olan fotoğraflardır.

Kısmet arıyorsan Esra Erol’a git, sözlükte neden arıyorsun biraderim?
    Fotoğrafını eklemiş bir de, LOL.

2 sene önce de bu adam böyle fotoğraflarını paylaşıyordu, hala devam etmesine mi şaşırayım, 2 senedir bulamadığı halde hala devam etmesine mi...?

Ama istikrarı beğendim, bu ne azim.

Ayrıca senin değerini seni beğenenler ya da senin beğenilmen belirlemez, sen yaratıldığın için değerlisin. Kaç yaşında adamsın yapma böyle.
    7 -2 ... hayata kifayetsiz
  7. 340.
    Adam temiz yüze sahip. Pamuk gibi çocuk. Apak... Buna da bakmıyorsa kızlar daha ne istiyorlar bilemedim.
    4 -2 ... dalvadoor sali
  8. 341.
    fotoğraftaki sanatçı izzet Altınmeşe mi?
    4 ... uslu zannedilen deli
  9. 342.
    Geldi yine Medine dilencisi!
    5 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  10. 343.
    Yaş oldu xx
    Bir kısmet allah rızası için
    Kalp kırmıyorum
    Trollük yapmıyorum
    Rerörereksjshd güzel dilekler ve kapanış.

Buraya atılan fotoğraflara yorum yapmam, sevmem çünkü burası feys ya da instagram vs değil ama şu fotoğrafı görmekten usandık artık abv yether yani.
    şu tip en sevmediklerim arasındadır. Yüze bakınca ödevini yapmayan arkadaşını ispiyonlayan, kendini baştan iyi niyetli saf biri gibi gösterip sonradan şeytan yüzünü ortaya çıkaran, çıkarı için en yakınını bile sallamayan birini görüyorum. Belki de öyle değilsindir krdşm, eğer değilsen hakkını helal et ama düşüncem böyle.
    3 ... kara erik habbesi