1. 1.
  Sözlük yönetimini eleştiren haklı kampanyadır.

  Ön edit: 16 ağustos 2020 tarihine kadar gerçekleşecek eylemdir.

  Özellikle son bir ayda nickler, başlıklar, entryler almış başını gitmiş durumda. Ve bu sözlük, biz yazdığımız için popüler ise yaz - mı - yo - ruz!

  Ya ahlak dışı nickler silinecek, küfürlü, yazarları baz alan başlıklar temizlenecek, "trol" adı altında babalarının çiftliğinde gibi yazan yazar müsveddeleri silinecek ya da bir hafta boyunca bu duruma karşı gelen yazarlar susacak!

  Biz yazmazsak... Sözlük biter!

  ismail abim de o zaman cebine giremeyecek paraların telaşından olsa gerek bir zahmet uyuyan modlarını uyandırır.

  Edit: bugün girdiğimiz tüm entryleri silelim abiler. Sol frame bomboş kalsın. YAni doluyorsa da üçbeş yardakçının entrysi kalsın sol framede.
  Çok değil bir haftada temizlenir sözlük!
  44 -16 ... kiminfeykiyimki
 2. 2.
  entry girilmemesi çözüm değil.

  temizlenmesi konusundaki taleplerle donatılmış entryler girilmeli.
  9 -2 ... he gulum he he de gitsin
 3. 3.
  Sabah sabah millet uyanmmamışken başlatılan kampanyaya uyandım ve destek veriyorum. Sözlük tüm pisliklerden temizlensin.
  15 ... sahibinden
 4. 4.
  Zall da kampanyayı destekliyor herhalde. Uzun süredir entry girmemiş çünkü.
  16 -1 ... elmas bogazici
 5. 5.
  kraldan çok kralcı onlarca ergenin olduğu yerde işe yaramayacaktır. zamanında 20-25 kişi yaptık bunu. ne mi oldu ? buradaki geneli hükümet yalakası olan pedofili, ensest sevdalısı gevşek tipler günlerce haftalarca aylarca başlıklar açıp bizlere küfürler hakaretler ettiler. o mercimek tanesi kadar beyinleri ile akıllarınca dalga geçip durdular. yahu bu çirkefler gelip sen yazmazken nick altında ana avrat sövüyorlar. yazılanları ve yazanları sileceklerine senin nick altını kapatıyorlar..

  temizlenmesini istediğimiz tipler bunlar. bir s.ke derman olmayan, yazdıkları bir b.ka benzemeyen, sabahtan akşama milletin entrylerini eksi oylayıp hatta birkaç hesap açarak bunu yapıp zevkten kendi mabadlarını okşayan ve içlerindeki iğrençlikleri milletin ailesine, namusuna dil uzata uzata ortaya döken bu tipler en başta karşınıza çıkarlar. neticesinde o zaman 1 ay entry girilmeyince 15-20 tanesini silmek zorunda kaldı yönetim. ama geri dönememeleri için herhangi bir şey yapılmadı. o yüzden 1 haftalık bir kafa rahatlığından başka bir işe yaramadı o yapılan.

  velhasılı bu ergen irisi kaşık düşmanı ( çalışmazlar okumazlar sabahın 6 sından gecenin 3 üne kadar hep buradalar ) tipler geri dönemeyecek şekilde engellenmeyecekse ki engellenmeyecekler yapılacak hiçbir kampanya hiçbir eylem işe yaramayacaktır. hee sen artık yetkilisin sen neden bir şeyler yapmıyorsun derseniz ; emin olun elimden geleni yapıyorum. ancak bizimde yetkilerimiz çaylaklık ve entry silinsin oyu vermekten fazlası değil. ne yazar silebiliyoruz ne uzun süreli çaylaklık verebiliyoruz ne de başlıkları taşıyıp kaldırabiliyoruz.
  27 -13 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  Kraldan çok kralcı varsa entry girsin dediğimdir.

  katılıyorum ve entry girmiyorum.

  edit: bu sözlük sen ben yazdığımız bir nebze ayakta. ekşi sözlük öyle değil ama bu böyle kaç kişiyiz zaten burada ondan dolayı 15 kişi bile
  girmese bir etki yapar. lul

  edit 2: bu sözlük için uğraşacak bir sürü yazar ben biride ben on ikinci nesil olabilirim ama bu sözlüğün ekşi'den farkları var ve çok iyi bir yer olabilir ama bu sözlük için uğraşacaklar çok üşeniyor galiba ondan dolayı yapmıyorlar. mini bir reddit bile olabilir bura sözlük karışımı ama. neyse gene uğraşacak olanlara bir yetki verilmeyecek zaten saçma sapan kişilere yetkiler veriliyor galiba hiç bir şey yapmıyorlar.
  11 ... king shark
 7. 7.
  ben entry girmeyi bırakırsam en az 10 yazar daha yazmayı bırakır...
  10 ... yazar cizer34
 8. 8.
  Efendim ahlak dışı nickler derken buna ben de dahil miyim acaba diye düşündüren başlık.
  5 ... orgazm kazim
 9. 9.
  daha önce başlatılan 2638543 tane entry girmiyoruz kampanyası gibi başarılı olmayacak durum.
  3 -2 ... zabaha kaddar eglence
 10. 10.
  Mahatma Gandi ' nin dediği gibi " Dünyayı değiştirmek istiyorsan, ilk önce kendinden başla " Bir şeyi değiştirmek istiyorsak önce kendimizden başlıyalım. Desteklediğim kampanya.
  22 ... geldimgittim