1. 1.
  Tam olarak belirtmek istediğimdir. 2010 yılında giriş yaptığım sözlük hayatının geldiği noktayı gördükçe üzülüyorum. Özellikle Yazar kalitesinin düşüşünü gözlerimle gördükçe ayrı bir hüzün yaşıyorum. O zamanlar çocuk halimle daha mantıklı şeyler yazdığımı görünce insan kalitesinin de düştüğünü görüp bir daha hüzünleniyorum.
  1 -2 ... paperstreett
 2. 2.
  Samimi ortam kaybolunca olan durumdur. Gerçekten üzücüdür. O eski havası olsa hiçbir sosyal platform o eğlenceyi veremez.
  1 ... huysuz ruzgar
 3. 3.
  her yeni bir şey çıktığında diğerinin yerine geçmesi ile sonuçlanmasının nedenidir.

  nasılsa facebook ilk çıktığında herkes orada idi, sonra twitter ve şimdi de facebook a olan ilgi azaldı ve yerini instagram denilen röntgenleme cihazına bağladı.

  işte sözlüklerde yerlerini sözde sosyal medya hesaplarına bıraktı. yani yarın da şu anda popüler olan instagram yerini başka şeylere bırakacak. bir zamanlar forum siteleri vardı, sonra onların yerlerini sözlükler aldı öyle işte. şimdi ki devir gözetleme devri.

  şimdi sosyal medya hesabım yok benim. hiç olmadı. ya sevmiyorum öyle gittiğim yerleri belirtmeyi, resim atmayı. insanın bir özeli olmalı kafasına göre yazmalı karalamalı.

  ama biz toplum olarak her nedense röntgen yapmayı ve izlenilmeyi çok sevdik. yahu beni ne ilgilendirir komşunun kızının karısının gittiği yerdeki yediği yemek.

  özgürlükten bahsediyorum arkadaşlar, kişi haklarından. ne zamandır buna alıştık.

  amma sözlükler öyle değil. alırsın bir nick sallarsın yazarsın küfür edersin kimse de bilmez senin burada yazdığını. insanlar bana soruyor ya senin face yokmu, instagram yok mu.. yok deyince şaşırıyor herkes. ya senin gibi birisinin neden sosyal medya hesabı olmaz diyorlar. sosyal medya mı asosyal medya mı bunun kararını bile bilmiyorum.

  insanlar sosyal medya diyor ama bana hiç öyle gelmiyor.

  neyse amına koyim okuyacağınız yok bende salak salak yazıyorum uzun uzun.
  2 ... omrum tribunlerde gecti