1. 1.
  Diye başlık açmamak için zor tutsamda kendimi

  evli kadınlardan yatağa atılmasından, erkeklerden, namussuz yaşamlarınızdan, ahlaksız bakış açılarınızdan ve lağımdan ağızlarınızdaki küfürler sayesinde sözlük sözlük değil o. çocuğu yuvası gibi.
  20 -4 ... ertanplencelik
 2. 2.
  Cümle kurmayı bilmeyen, imla kuralından haberi olmayan çok yazarımsı olduğu gerçeğini de göz ardı edemeyeceğimiz sözlük.
  5 ... cavaceylan
 3. 3.
  haklı tespit.
  1 ... ozzy osbourne
 4. 4.
  Evli bekar farketmez sözlükteki bir klik yatağa hatun atmak için organize çalışıyor, sonra rakı sofrasında muhabbetini yapıyor.

  Böyle simsar gibi çakal gibi bir ... erkek adam yatak muhabbeti yapar mı?

  Tam o.ç luğu afedersin.

  Ama bu ibişlerde suç yok bunlara haddini bildirmeyen hatunlarda suç... Rakı sofrasında meze oluyorsunuz haberiniz var mı? Sayın (!) yazar.
  2 ... isminiunutanadam
 5. 5.
  orospuları ve çocuklarını iyi tanıyan insan tespiti. bir insanın bu kadar net tespit yapabilmesi için içlerinden geliyor olması gerekli diye düşünüyorum ve başlığı açan arkadaşın şapkayı önüne koyup düşünmesi gerektiğini söylüyorum.

  bir insanın söylemlerinden, yaptıklarından, bakış açısından veya yaşantısından nasıl annesinin mesleğini anında tespit edebiliyorsunuz, pes doğrusu.

  sanırım annenizden ötürü gayet iyi biliyorsunuz bu insanları.
  2 ... confi
 6. 6.
  Genel anlamda Ahlaki erdemleri şaka yoluyla bile olsa negatif bir biçimde yansıtmak, şerre davetiye çıkartmaktır. Ha bazıları içindeki çirkefi de yansıtıyor. Bunun da farkındayız yani. O yüzden yapmayın arkadaşlar. insan gibi yazın. Şerre hizmet etmeyin. Tepki çok doğru yerinde ve haklı. Biraz sert olmuş ama yinede yazılanların ayarında olmuş. Yapacak bir şey yok. Madem rahatsız oluyoruz niye yazıyoruz demi. Yani.
  ... gazeloglu