1. ?.
  porno site reklamı gibi, mal mal bakan kızların bulundugu reklam frame.

  not: sözlüge bakan ebeveynlerin dumur olacagı, akabinde çocuklarına sözlügü yasaklayacakları reklam frame i.
  2 ... affetmem cizerim
 2. 1.
  şu sağda gördüğümüz, sözlüğümüzün son dönemdeki reklamı olan ''istediğin bay/bayanın msn adresini alabilirsin'' sloganıyla hareket eden reklamdaki kızları gözler önüne seren sitedir. kapat butonuna basmassanız şayet bu, yonjada resimlerinin altında binlerce ''chok tatlı cıqmıshsın'', ''selam $heker kız'' tarzı yorumlar bulunabilecek bayan arkadaşlarımızın bakışına maruz kalırsınız.

  asıl sorun şudur; bunlar insana 'arkadaş bulma sitesi'nde bulunuyormuş hissi uyandırır, egonuz düşer ve onlara yazılar yazıyormuş hissi uyanır bedeninizde. bunun yanında kenardan köşeden annevari bir insan bakıyorsa bu kızlar kim sorusunu da yöneltebilir sizlere. ne cevap vericez ha biz o zaman? sözlüğe ailemizle gelemiyeceğiz mi artık nedir? bir önlem alınsın yetkililer. artık şuraya da facebook reklamları istiyoruz. misal; (bkz: 3 ayda 7cm büyüme), (bkz: 1 ayda 10kilo) gibi.
  1 ... about blank
 3. 2.
  ekşiciler tarafından abaza/osbirci ulucular diye laflar çoktan dolaşmaktadır.
  ... sebarstian
 4. 3.
  ikinci sıradaki kız vuracakmış gibi bakıyor.
  ... bandittto
 5. 4.
  herhangi bir aşk, sevgi, karı,kız, arkadaş olarak görülmek vb. başlığında tak diye karşıma çıkıyor. en baştaki biraz iyi kalanı tırt zaten. abazan mode bir cümle yazdım. belki silerim ama böyle düşünüyorum yani. insanız hacı. o değil de hüzünlü bir entri okuyorum mesala "birbirinden hoş kızlar, msn al, sonrasını şey yaparsın" tarzı bu reklam hakkaten sinirimi bozuyor. pis. bok. kız küfürü ettim. anladın mı? misal experimental. böyle mi yazılıyo acep? onun hüzün kokan entrilerini okuyup hıçkırarak ağlıyorum. gözüm kayıyor reklama. vallaha küfür çıkıyo ağzımdan. hep küfür ediyom.
  1 ... sokullu
 6. 5.
  üstten ikinci sıradaki kıza acayip kıl olduğum, gece gece o iğrenç, seksi olucam kasıntısı mı diyim, artık nasıl bir ruh haline bürünüp resim çekiliyim diye beyin fonksiyonunu yitirmiş kezban'ın suratını gördükçe sinirlendiğim reklam.
  kapat tuşu iyi ki var mnkymm*. *
  ... ufo goren masum koylu