1. ?.
  (bkz: bi siktir git dedirten laflar)
  2 ... phyxius
 2. 0.
  (bkz: komik ve ötesi)
  1 ... andromedian
 3. 1.
  uludağ ismiyle müsemma olacak bir logo bulunabilir.
  ... western
 4. 2.
  Üye olmamın sebeplerinden olan uludağ üniversitesi logosunun değişmesini asla hazmedemiyeceğimi belirtir saygılarımı sunarım.*
  1 ... italiano
 5. 3.
  kar simgesidir, siyonistlikle alakası yoktur, bunda alaka görenlere birşey denir onu bilmem demeye gerek varmıdır.
  bu kar simgeside uludağ üniversitesine uludağın soğuk ve genelde karlı olduğundan dolayı konulmuştur. 5-6 yaşındaki anaokulu çocuğu bile o simgenin neden konulduğunu anlayabilir zannımca.
  1 ... andromedian
 6. 4.
  uludag üniversitesi'nde okuyan arkadaslarin kurdugu uludag sözlügün uludag üniversitesi'nin logosunu kullanmasi gayet normaldir diye düsündüren kampanya. bu arkadaslardan hicbirinin gizli bir niyeti oldugunu sanmiyorum, zira her zaman bir yerlerde, gizli bir simge arayanlar cikmistir. ama bir devlet üniversitesinin logosunda böyle isaretler aramak komplo teorisi kurmacilik oyununu sevenlere yakisir. bu oyunu sevenler, sarkilari ters taraflarindan dinleyip degisik anlamlar da cikardilar, amblem ve logolara bir taraflarindan bakip görmek istedikleri, göstermek istedikleri anlamlari da.

  not: grayjacket'a karsi kisisel hicbir tutumum yoktur, ama böyle sacmaliklarla polemik yaratmak bence yanlistir. isteyen de istedigine inanir. herkes özgür düsünebilmeli ve düsüncesini ifade edebilmelidir.
  1 ... aftermath
 7. 5.
  (bkz: bu ne hiddet bu ne celal)
  -1 ... yuhako
 8. 6.
  (bkz: yuh artık)

  (bkz: gözünün üstünde kaş var)
  ... andromedian
 9. 7.
  daha orjinal bişi yapılabilir,değiştirilsin istiyoruz.biz tasarlayıp oylamaya sunalım
  ... dr rocco amca
 10. 8.
  daha iyisi bulunabilir. Daha evrensel olması için.
  ... hendrix