1. ?.
    (bkz: allahsızlığı yayma kürsüsü)

(bkz: şekil 1 a)
    1 -1 ... kirmizi baslikli kiz
  2. ?.
    srıayla herkesin çıkıp, ipimle kuşağım nickimle kaşığım, ben sana aşığım, hello obama, velkamtu pirezidensiy şeklinde saçmalayabileceği kürsüdür, o kürsü var ya...
    1 ... saipsiz
  3. 1.
    sittin sene sıra gelmeyecek olan kürsüdür. ben bunu yapmıştım ama kürsüden değil. ve onu kürsüden yapmak istiyorum. sıra bana geldi nede olsa.
    vur patlasın çal oynasın koyver gitsin vari takılabilmektir.
    Paramın 4'de biriyle aldığım 2 şişe fıçı birayı içtikten sonra kalan paramın, 5 bölü 3ü ile taksiye atlayıp sahile indiğim gecenin sonunda, Sencerin parasının 3 bölü ikisinin 4de üçünün yarısıyla 5 bira daha aldık ve çimlere oturmaya karar verdik. Migrosdan köşkün önündeki çimlere 7 km. hızla, 13 dakika da yürüdük. 50 litrelik iki birayı içerken, aynı anda da her seferinde 15 litre çiş yaptım. Sencer in kalan parasıyla, benim midemdeki alkol miktarının oranı ile benim cebimde kalan paranın, migros ile köşk arasındaki mesafeye oranının toplamının, Sencer in yaşı ve benim yaşımın toplamından çıkardığımızda çıkan sonuca eklersek, benim 5 sene sonraki yaşım ile babamın o zamanlar ki yaşı arasındaki farktan çıkarıp, sinüs 30 ile çarpıp, küsünüz 25den çıkarıp, x ve y denklemleri üzerindeki parabolünün, veya para bolunun, Sencer in cebindeki paranın bolluğunun, bizim Mehmet abinin ortanca oğlunun yaşından çıkarırsak, bu arada Mehmet abi bizim apartman görevlisi çok iyi adamdır, oğlu geçen sene Marmara Üniyi kazandı Sercan adı, neyse tüm bu çıkan sonuçları Sercanın Marmara Üniversitesini kazandığı puan ile çarpıp, bu akşam ki Galatasaray- Sivasspor maçının üst bitme olasılığından çıkarıp biraz dinlenmek gerek, çünkü bu yapacağımız çoklu bir işlem olacaktır. Elde ettiğimiz sonucu senin beni sevebilme ihtimaline ekleyip, 2 ile çarpıp 9 ile bölüp, rambooo rambooo mahallenin zontası diyerek Gökhan Semiz abimizi anıp, tekrar sinüüüz 12 ile toplayıp sonra da ibneliğine gene çıkarıp, arada da Karadeniz de dağların kıyıya neden dik uzanırken, Ege de paralel filan uzandığını düşünüp, şöyle güzel bir parça alalım. 12 ile toplayıp çıkardık ya, çok gereksiz oldu, çıkarınca 12 yi gene toplamadan önce ki sonuç elimizde. Bu arada baya bir kesir istiyorum sizden. Tüm bu verileri değerlendirerek, baya baya bir kesir elde etmeliyiz ki çıkacak sonucumuzu tirigonemetrik fonksiyondur bilmem nedir, hatta yer yer bir sürü bilinmeyenli denklemdir, bu tarz durumlarda da işlemimizi sağlıklı bir şekilde yapalım. Ali nin karnının günde 3 defadan fazla acıkması ve bunu bir yakının Ali nin karnıııı acıktııı diye bağırarak reklam etmesinden nefret ederken benim midemdeki alkol miktarının kıllığına bir kere de 4 ile çarpıp, çıkan sonuçtan ergenus 20 yi çıkaralım. Benim yaşım şu an 25 ve böyle boş şeylerle uğraşırken babamın yaşı 60 mı ne, bundan 28 sene sonra benim yaşım kaç olacak ki bu tarz boş işlerle uğraşmayıp elim adam gibi ekmek filan tutacak bunu bulurken, elde ettiğimiz verilerden, bundan 28 yıl sonra ekmek fiyatının ne olacağını bulmayı deneyelim. Çıkan sonuç eğer - bir değer ise ki buna imkan yok, çünkü hep + değerler verdim, ama gene eksi çıksaydı bu değer ekmek bedava olacak hatta üstüne bi de para alacaktık, ama tabii bu mümkün değil, bir kere ekmek bedava olsa ekmek parası lafı da tedavülden kalkardı. En azından fiyatını olmasa da ekmeğin gramajı, patinajı, imajı filan gibi şeyleri de bulursanız kanaat notu kullanabilmek isterdim ki kullanmayacağım, Çok ibne bir adamım çünkü tek sebep bu. Her şeyi hesepladığınızı var sayarak son olarak çıkan sonuca Deniz Baykal ın yaşını ekleyip, benim ki çıkarıp, yaşımı yani, sonra üzerine Fenerbahçe nin kaç senedir kupa almadığını çıkarın veya çarpın lan çarpın, sonra çıkan sonuca 1 ekleyin 2 çıkarın 3 alın, 2 verin, 5 kere osurun, 3 kere geğirin, ayak baş parmağınızı ağzınıza sokun ve üzerine rambooo rambooo diyin bakalım ne olacak, gerçi ayak parmağınızı sokmanız tamamen özgür iradeniz yapmaya da bilirsiniz ancak ramboo ramboo diyin lan hadi be hacı, rambo rambooo dediktan sonra Caddebostan a inin beni bulun, 4 le çarpıp, 38217; e bölün, ne biliyim 2 ekleyin, bira ısmarlayın kız verin, kızsanız kendiniz verin filan, ama tüm bunları yaparken, yaptığınız tüm işlemin sonucunu da görmek isterim, işlemin sonucunu görürsem, bu işlemi msn listenizden veya feysbuk filan 2023 arkadaşınıza gönderin, veya yok arkadaş sayınızın 4 bölü 2 sine yollayın, sonra kalan miktarın 5 bölü ikisiyle bir şeyler yapın, sonra da geri kalanını bana gönderin, eğer bu dediklerimi yaparsanız dileğiniz gerçekleşmeyecek, böyle hurafelere de inanmayın olum mal mısınız, ayrıca bu devirde hangimizin feysinde msninde 2023 kişi olacak amına koyim.. Neyse eğer bu soruyu sonuna kadar okuduysan eyvahlar olsun size, delirdiniz demektir, neyse sonucu bildirin kalın sağlıcakla, sağlıcakla kaldığınızın 3 bölü ikisini bir musluktan akıtın, aynı musluğa benzer başka bir musluk A noktasından Q noktasına 1 saatte giderse onun ben amına koyim, musluk gider mi lan hiç, neyse daha fazla uzatmadan ilacımın 3 bölü ikisini alıp, uyumam gerek sanırım. * *

edit: saçmaladım işte.
    1 -1 ... tsira
  4. 2.
    tavuklar çiçek açmış ellerinde poaça madem yüzme bilmiyorsun neden çıktın ağaca . saygılar .
    2 -1 ... wreker