1. 0.
    bicepsleriniz tazeyse bir boğumluk ısırabilir miyim?
    1 -4 ... liliith
  2. 1.
    Kaslı değilim ama sorabilirsiniz.
    Edit : hiç protein tozu alacak kadar ileri gitmedim ama genelde tavuk, ton balığı, yağsız lor peyniri güzel alternatifler.
    ... benkimimlan
  3. 2.
    Paran yoksa Yumurta. Şu an krizden mütevellit ucuz tanımını biraz açman gerekiyor. Paran varsa protein tozu alma bizimkilerin kalitesi düşük. onun yerine et,süt,yumurta istiflemen daha iyi olur.
    ... cehennemzebanisi
  4. 3.
    sağdaki kaslı benim ve cevap veriyorum. yımırta. pardon o da zamlanmış. evet.
    sözlük kaslılarına sorular
    1 -1 ... lagavulinvebazlama
  5. 4.
    Karslılara ne sorulabilir ki diye merak ettim girdim ki Kars değilmiş.
    1 ... mumsemaa
  6. 5.
    yumurta akını ez lor peyniri ile karıştır ye.

ben soya fasulyesi ve tavuk tüketiyorum genelde.
    ... uzay muhtari
  7. 6.
    kaslı maslı muhabbetini üstüme alınmıyor ve düzenli olarak strongman atrenmanı yaptığım için konuya giriyorum;

protein tozları pahalıdır evet fakat protein alternatifi değildir. onlar supplement'tir. diyette açığın varsa onu tamamlamak için uygundur. ben prensip olarak kullanmıyorum. kırmızı et, yumurta ve tavuk ağırlıklı olarak gerekli proteini alıyorum. ucuz protein kaynağı diyorsan tavuk göğsü ve yumurta beyazı önereceğim.

sadece proteine ihtiyacın yok. kaliteli karbonhidrata da ihtiyacın var. spor öncesi ve sonrasında kaliteli karbonhidrat tüketmen lazım. ekmek yemek yok.

protein yüklemene göre bol bol su içmen lazım.

çok fazla ayrıntı var. boy, kilo, mevcut durum, hedef, antrenman programı hepsi beslenmeyi etkileyecek. bunlar kişiye özeldir, genellenmez.

edit: protein tozu tavsiyesi isteniyorsa o ayrı konudur. fiyata aldanmamak lazım. detay istenirse sorulursa cevap veririm.
    ... zeki muren in got fircasi