1. 1.
  Tematik Sözlük Çalışması'na karşı çıkanların asla farkedemeyeceği olgudur.Ayrıca sözlükle forum arasındaki farkı kavrayamamış yazarlar malesef sözlüğü ibo show'dan beter hale getiriyor.Sözlüğümüzde bir Lerzan Mutlu bir de Medyum Memiş eksik.
  3 ... italiano
 2. 2.
  modlar tarafından sterilize edilen kalitedir.
  ... cavit
 3. 3.
  (#1265598)
  ve
  kesinlikle aramaya inanmak.
  yazarın açacağı başlığı açmadan önce detay ara bölümünden tüm fonksiyonlarıyla araması gerekmektedir. mevcut bir başlık yok ise açması lazım ve açtığı başlık sadece o gün sol frame'de olmayacaktır sözlük'ün data base'inde saklanacağı için ileriki zamanlarda da başkaları tarafından kolayca bulunması için dikkatlice açılmalıdır.
  1 ... fatal
 4. 4.
  bazen sadece başlıklara bakıp ''buda girilir mi bee'' dediğim anlar, kalitenin yerlerde süründüğü dakkalar veya saatlerdir.
  ... kuntayi kinteleyen adam
 5. 5.
  sayının gerçek ve sanal kişiliklerle artması bırakın çaylak bile olamayacak kişilerin kendilerini bişey zannedip artık neredeyse hergün başına gelen olayları sözlük yoluyla sohbete başlaması, yazar adı altında siyasi rant peşinde koşup laf altından kendi gibi düşünmeyenlere bkz.larla laf sokmaya çalışması, sevgi denen şeyden bihaber olan ciğeri beş para etmez lerin sözlüğü yoketme çabalarını gördükçe sabrımızda kalitemizde kalmamakta malesef, yazıklar olsun.
  2 ... cnnturk
 6. 6.
  bazı yazarların el birliği yapıp saçmalayıp düşürdüğü, aksine bazı yazarların ise verimli bir şekilde entry girip yükselttiği kalitedir!
  ... amrosia
 7. 7.
  yüz yazar arasında yapılan değerlendirmede 1 adet fasülye beyinli tesbit edilmiştir, o da kendini zaten fasülyeden saymaktadır. çok mutluyum be sözlük en sonunda bulduk o fasülye beyinliyi tabi özel mesaj sayesine. * nihayetinde kalitemiz ortada arada bir tane fasülye çıkmış o nu da saymamak gerekirdir.
  1 -2 ... no promise
 8. 8.
  (bkz: uludag sozluk neden bilgi kaynagi degil) (#899773)
  1 -1 ... 6.4.r.1.$.h
 9. 9.
  sözlük bünyesinde bulunan yazarlarla belirlenebilecek bir durumdur. iki kelamı bir araya getiremeyen yazarların bulunduğu bir sözlük ortamından kalite anlayışından söz etmek oldukça güçtür. ayrıca bu iki kelimeyi bir araya getiremeyen yazar[mankafa]ların ortamı gerginleştirmek ve birkaç şukela almak için yapmayacakları şaklabanlıklar da yoktur. doğal olarak bu durum sözlüğün kalitesine yerle bir etse bile yazdıklarından ödün vermeyen ve sözlük ortamında doğrucu ve dürüst bir şekilde varolmanın gerekliliğini anlayan, bilen ciddi yazarların bulunması da, düşen kaliteyi yükseltmeye yeter.
  1 -1 ... vend avesta
 10. 10.
  sozluk kalitesi yazarlarin bakis acilari, kivrak zekarlari, kurdugu cumleler, duzgun turkcesiyle ortaya cikar. ancak ve ancak eksisozluk kompleksini yenmeleri gerekir. durum budur vaziyet budur.
  2 -1 ... duke