1. 1.
    sözlükte yazı yazan dişi yazarlardır.

ukteyi veren: immortal technique (06.11.2011 22:44)
    uktecinin notu: sözlük kızlarına yönlendirme. aç bunu.
    4 ... klima muhendisi
  2. 2.
    her zaman hedef olmuşlardır.

çoğusu iyidir. bazıları dişiliğini kullanarak ön planda olmaya çalışır. sırf onlardan dolayı diğer kadın yazarlarla birlikte kefeye tutulurlar. bazıları vardır kadınlığını saklar. bu ise sözlüğün ne kadar acı verici bir durumda olduğunu gösterir. sırf kadın olduğu için yapılan kıyımlardan sonra hak vermemek elde değil. kendilerinden tek ricam saçma sapan şekilde "vuhuu erkekler ben buradayım ve seksiyim" mesajı vermeden entry girmeleridir. ben hiç seksi vicudumdan ve karşı konulamaz yakışıklılığımdan bahsediyor muyum? hayır. o zaman siz de öyle yapmayın. *
    12 -1 ... icini oldugu gibi doken adam
  3. 3.
    henüz merhaba dememiş olanlardır .
    2 ... cheroki
  4. 4.
    - arayışta olanlar vardır.
    - sözlükte yazmak için yazanlar vardır.
    - Saklananlar vardır.

Aslında gerçek hayattaki durumdan pek de farkı yok sözlük ortamının.

Aşırı, orta, eksik. Zengin, orta, fakir. Güzel, orta, çirkin. Zeki, orta, salak.
    4 ... pudra dantelli krem kurdele
  5. 5.
    gelecek kadın hakları gününüz kutlu olsun.
    1 ... kadir1999 guclu cocuk
  6. 6.
    sözlük öyle bir hale gelmiş ki artık saklıyolar kendini bunu farkettiğim yazarlardır.
    2 ... geryekon
  7. 7.
    uludağ sözlük tarihi bu kadar kalitesizlerini birarada görmedi.

hastalığından prim yapanı mı ararsın, iki kelimeyi biraraya getiremeyip nickiyle ilgi manyaklığı yapanı mı ararsın...

hep kadından yanayımdır. bir gün bunu yazabileceğimi söyleseler cidden inanmazdım. ama durum bu. birkaçı hariç söyleyecek sözü olanı yok.
    2 -1 ... yak bisigara
  8. 8.
    Tavsiyelerine ihtiyaç duyduğum kadınlardır. Bir kadın bakış açısına ihtiyacım var.
    -3 ... sehnsucht
  9. 9.
    çoğunun instagram profilinde kunfe yekun, dm atmayınız, babasının prensesi yazar. sekülerdirler.
    2 -1 ... nyktalgias
  10. 10.
    biyronn biyronnnn..

dert dinleme, tavsiye verme, ben olsaydımlı yatıştırmalar..

500 değil
    400 değil
    tamı tamına 300 lira!!!!

biyronnn biyronnnn!!

edit: eşantiyon olarak yarısı yenmiş çikolatamı da veriyorum, patron çıldırdı!
    3 -2 ... valeria kandinsky