1. 1.
    ortalama 1,55 boyuyla endam-ı arz edemeyen sözlük kezolarının 1.80'lik dalyan gibi rus kızlarının adı geçince şekil şemal değiştirerek kıskançlık krizlerine girmesi ve akabinde bacağına gelebildiği rus kızlarını kötüleme çabasına girmesidir. yav sen bıcır bıcır konuşsan rus kızı seni duymaz, sesin oraya ulaşmaz hala daha neyin peşindesin amk. yok rus kızı erken çöker yok kaşardır bilmem ne. ulan şuraya whatsapp konuşmalarınızı veya internet geçmişinizi döksek insan içine çıkacak yüzünüz kalmaz kalkmış başka kızların kaşarlığından dem vuruyosunuz. güzel ülkemin dağ gibi yiğit delikanlılarına bu kezoluklarınız yakışmıyor. hadi eyv.
    4 -5 ... aklakara
  2. 2.
    En büyük yalanlar listesi

-Rus kızları erken yaşlanır.
    -çok pis insanlardır. (sanki sen çok temizsin )
    -yemek yapmayı bilmez bunlar. (sanki şu anki nesil aşçı anasını )
    -ayakları büyük olur vs vs.
    6 -4 ... watiztiz
  3. 3.
    evet.
    varlıklarıyla insanı komplekse sokarlar.
    onlar kadınsa biz neyiz sorunsalına cevap bulamayız.
    tek kusurları berbat türkçe aksanları.
    yalnız, ulaşılabilirlik de çok önemli bir unsurdur her türlü sosyal/bilimsel olguda.

deep not:nedense kadınları güzel milletlerin erkekleri de o kadar itici oluyor.
    5 -2 ... radiolarian
  4. 4.
    bende bulunmayan kompleks, bir Rus kızına köle mazoşist olabilirim.
    1 ... bdsm hayrani slut girl
  5. 5.
    Böyle bir kompleks olduğunu düşünmüyorum. Hanım kızlarımız neden dert etsin?
    5 -1 ... acilin ben doktorumm
  6. 5.
    Rus değil de, daha dün bratislavadaydım. Ayrımcılığın her türlüsüne karşıyım. Ama slovak ablalar hakkaten başka bi dünyadan gelmeler. Yok böyle bişi. Hem bu denli güzel olup bu kadar mütevazi olmaları.
    1 -1 ... ortak oyku
  7. 5.
    Rus kızı candır gerisi heyecandır.
    1 -1 ... kalashnikov47
  8. 6.
    basligj acan kisiye hatirlatmak isterim ki hande ercel bir rus kizinin 3 kati kilosunda yarida boyundadir. rus kizlarini kiskanan bir turk kizi varsa basta o dur bence.

siz hep ‘balik etki seviyorum’ dediginiz icin bizimkiler kilolu.

not: hande ercel 1.75 lik boyuyla rus kizi standardinin cok altindadir. boyum 1.80 oldugu icin 1.75 ler hep bana duduk gibi gelir uzun kategorisine koyamiyorum biturlu pardon yani.
    1 -3 ... cileksultan
  9. 6.
    Heteroseksüel kadınları ettiği kadar beni enterese etmeyen kompleksimsi durumdur.

Onlar gibi olamıyorum madem ben onları elde ederim.
    3 -1 ... erythroblastosis fetalis
  10. 7.
    Türk kızı iyidir candır da, şu hallerini kenara bırakabilseler keşke.
    ... maviayakkokusu