1. 1.
    Sözlük kızlarının yazım kalitesine ve zeka seviyesine uygun onlarca sıfat varken onlara yazar denmesi cidden kanıma dokunuyor. kimseyi bağlamaz belki ama benim teklifim "sözlük kızı" olması yönünde. Sözlük azizesi denmesi bile hata. Ayrıca sözlük kızlarının statüsünde yaptığı iş yazmalı bence. bana göre sözlük kızlarının yaptığı tek şey sikkoluk ve istenmedikleri halde sığıntı gibi sözlükte takılmaları.

yeterince açık mı isteğim? bu kampanaya sizce de gerekli değil mi? Sözlük kızlarının beceriksizlerin sözlükte olmalarını artık kabullensem de -bunda laf dinlemez zall'ın payı çok büyük- onlara yazar denmesi saçmalık değil mi? daha önce de defalarca bahsettiğim gibi ben bunları adam yerine falan koyamam. en azından yerlerini bilmeleri için onlara yazar yerine daha mantıklı bi' sıfat bulmamız lazım.

sözlüğü seven taşaklı yazarlar bu kampanyaya destek verecektirler. taşaklı dediysek testis değil, güç anlamında... hadi şu sözlükçü garbagelara hadlerini bildirelim. kişisel gelişimleri açısından gerçekten önemli. onlara gösterilen iyi niyet ne yazık ki onları kötü etkilemekte. çoğunun okuma-yazma bilmediği gün gibi aşikar değil mi? gün aşikar mıdır, bunu da sonra konuşuruz. şu an sinirliyim şartlara.

freeze you later
    3 -3 ... absolute zero
  2. 2.
    Bence de dediğim beyan. Yazariçe daha uygun.
    2 ... sacma sapan konusan adam