1. 1.
    kız olduğunu söyleyen ya da olduğu düşünülen yazarlara mesaj atma eylemi.

ya tamam insanlarla konuşmak çok güzel. sözlükte tanıdığım çok tatlı insanlar da var, mesajlaşmayı da seviyorum.
    'dişi yazar' olduğumu da belli ediyorum evet, çünkü öyleyim ve sırf "aman başım ağrımasın" diye kendimi saklamayı da gerek görmüyorum.

yalnız, arkadaş ne pis yazarlar var burda ya. adam "memesi olan her şey seksidir sen de seksisin" tipinde cümle kuruyor. sonra kezban olan biz oluyoruz.

dalgaya alıp cevap veriyorsun o zaman da yollu oluyoruz.

bu başlığı açma sebebim dikkat çekmek için, "ay bana yürüyorlar yhaa" demek için değil kesinlikle. linç yiyeceğimin de farkındayım. "meriçleri gelecek şimdi" de denilebilir hatta. meriçlerim yok. meriçleri sevmem.

ben burda kız olduğunu anlayıp birisine mesaj attığımda ne oluyor biliyor musunuz? "ben de kızım" demediğim sürece karşımdaki insan inanılmaz tereddütte oluyor. bunun sebebi de "merhaba seni yalayabilir miyim" mesajları yüzünden.

aklı başında insanları bu kriterde tutmuyorum. konuşmak istersiniz bunu da anlıyorum ben de seviyorum ama lütfen, iğrençleşmeyin, insanların özelini sormayın.

şeytan diyor çakma hesap aç kendine. gayet sakin yazmaya başla. kızım, kadınım, afet gibiyim de mesajda, istediğini söylet sonra pipi fotoğrafı at kafası patlasın dumur olunca.

harunluk bunlara müstahaktır.

not: mesaj kapat diyenler olabilir. tekrar söylüyorum; burda delisi kadar normali de var. onlarla konuşmayı seviyorum. sevmediğim tipleri anlattım zaten.
    50 -22 ... lavandula
  2. 2.
    haklı bir isyan.
    6 ... monicayep
  3. 2.
    çok ayıp ediyorlar.
    1 ... yasar ustaa
  4. 3.
    Süperdir ama maalesef hemen engelliyorlar.
    2 ... theshowmustgoon
  5. 4.
    moruk selamlar, mericiniz olarak bildirmek isterim ki başlığı açan yazar çok kibar, hoşsohbet bir arkadaş. kezbanlık mezbanlık söz konusu değil. birkaç kez sohbetimiz oldu, biliyorsunuz her sözlük kızı ile diyalogum vardır, gayet iyi bir arkadaş. onun dışında insan gibi yazıp ay pardon yürüdüğünüz birçok yazar cevap vermiyor, verince de kısa kısa veriyor. piyasanın amınakonmuş, arz talep dengesi alt üst olmuş. abazan arkadaşlarımız sözlük kızlarımızı o kadar şımartmışlar ki, olayın boku çıkmış. 15 yaşındaki ergen "seni yalamak istiyorum" diye bir mesaj atarsa, olacağı bu.

selam ve meriç alper ile.
    8 -7 ... t i b b
  6. 5.
    bugüne kadar bir tane yazara sirf karşi cins olduğu icin mesaj atmamisimdir ama karsi cins oldugu icin mesaj atmadigim olmuştur. bunda en buyuk etken kizlarin ilk mesaj atilan durumunki tavirlaridir. pekâlâ haksiz da sayilmazlar.

peşin edit: arkadaslar ibne degilim.
    3 ... x e deger veren adam
  7. 6.
    pipisi olan herhangi bir yazara mesaj atmaktan farksız.

bir şey sorarsın, yazdığı hakkında yorum yaparsın yahut konuşmak için bahane ararsın. hepsi bu.

durumu daha beter ve karmaşık hale getirmeye lüzum yok.
    5 ... serenity painted death
  8. 7.
    biriyle yazışırken tedirgin oluyorum

sebebine gelince; burda ya da diğer sosyal alemlerde gördüğüm mevzular. güzel giden sohbete kız tarafınin sınır koyması erkeği değiştiriyor. can yakma ritüelleri başlıyor. kızla iyiyken edilen sohbet kopyala-yapıştir'la kamuoyuna sunuluyor. bu itliği yapanlar çok. yapmayanlara da bunlar referans olduğu için, doğal elenme çarkı işliyor, kurunun yaninda islağin yanması işte.
    goygoy muhabbetinizi bile sizi tehdit için kullananlarin olduğu sosyopatlarla paylaşiyoruz burayi.

özel mesaj capsleri elden ele geziyorken, "sadece mesaj atanla yazişiyorum" fikri kalkiyor ortadan. cevap olarak gönderdigim her mesaji, tüm yazarlar okuyormuş gibi gönderiyorum, çünkü özel mesajlardaki mafyaliğin farkindayim.

entrylerde bile daha rahatim.
    bizi bu hallere sokup mememizi daraltanlarin a.b.v.
    7 -1 ... liliith