1. 11.
    Kimseyi görmezden gelemiyorum.

Bu da bir yetenektir herhalde...
    7 -1 ... gibigibisanki
  2. 12.
    sözlük kızlarının yetenekleri

Hobi olarak mütemadiyen acı çekmenin yanında fotoğraf da çekebiliyorum. Bunlar analog makine ile çektiklerim.
    15 -3 ... grenli film
  3. 13.
    yemek yapiyorum ama bu yetenek sayilmaz sanirim 4 yil okulunu okuduk zaten.
    4 -2 ... 7numaramiyop
  4. 14.
    Arabayla giderken ola ki kayboldugumda, muzigin sesini kismadan yolumu bulabiliyorum.
    4 -3 ... bakma sana
  5. 15.
    nefes alıyor olmam?
    3 -1 ... roxannee
  6. 16.
    yogada karga duruşunu yapabiliyorum.

mikrodalga fırında 8 dakikada incirli ve cevizli kek yapabiliyorum.
    16 -5 ... fikrimin ince gulu
  7. 17.
    Uçak kullanıyorum, iyi keman çalarım, akıcı fransızca ve ingilizce konuşurum, bir de içli köfteyi gerçekten iyi yaparım, alkollü kokteyl konusunda hatırı sayılır bir bilgim vardır, ortalamanın bir iki tık üzeri güzelliğim var, cilt bakımı, botoks motoks ile biraz daha zorluyorum, daha iyi bir görüntü vermek için.
    Zayıf kalmaya dikkat eder, orantısız vucut hatlarından hiç hoşlanmam. Her şeyi yemem.Giydiğim kot, zımba gibi oturmalıdır,en az 6 punto casual tarzda bir topuklu ile desteklerim boyu mu ki, 1.68 bir boyum var. üstüme asla bol ve uzun şeyler giymem, fit görüntüyü severim.
    Parfüm ve koku algım çok gelişmiştir, koku tarzdır, farklı kokuları birleştirip yeni kokular yaratırım ve çevreme bu konuda danışmanlık verecek kadar koku bilgim vardır ve öneri alırlar.
    Daha sayamadığım çok şey var, lanet olsun işte..
    Bol flörtlü bir hayatım var, seçenek çok olunca kafa karışıyor...
    Bir de zenginim.. Bayağı zenginim ama mütevaziyim, biri parasıyla veya işiyle hava atmaya, laf sokmaya kalkınca, o vakit param ve sıfatımla karşımdakini ezerim, normalde susarım,sessizimdir.
    neydi? iman ve paranın kimde olduğunu bilemezsin.
    Ne yani? ne yazmamı bekliyordunuz? Çok iyi kısır yaparım mı yazmam gerekti? Kıçım biraz büyük ve yere yakın, üzerini bol ve uzun şeylerle örtüp, bastı bacak yerden bitme gibi dolaşıyorum mu yazmam gerekti? Akşama kadar ofiste kıçımı büyütür, akşam eve gelir gri eşofmanı çeker, kısır yapar yerim mi demem gerekti? Bir hayat bahşedilmiş hepimize, niye sıkıcı ve sıradan olalım ki? Hepimiz geberip gidiyoruz bir gün...
    8 -9 ... hostesgorunumlupilot
  8. 18.
    Allah'ın varlığına ve birliğine inandırma/teşvik.

Günahlarıma kefaret olmalı.

yazarların yetenekleri
    4 -12 ... icimdeolenbirivarr
  9. 19.
    lan bunları biliyoruz.
    aynı anda 123123 kıza yazar bunu dangalaklar.

bir defa aklı başında, olgun bir erkekle konuşulmadığını gösterir.
    yani eğer uzun soluklu bir ilişki esnasında söylenmemişse bu söz.

elin kızına ben niye böyle iltifat edeyim ki?
    bence irtibatı kes sen bunla.
    4 -3 ... thanatos gorse kiskanir
  10. 20.
    Tiktok'tan sonraki en boktan akım da şu kendine geldiği iddia edilen +18 whatsapp mesajlarını sözlükte paylaşmak oldu.

Kıskanıyoruz yapmayın lütfen. *
    13 -4 ... yasak merve