1. 1.
    kelime haznesi yerlerde sürünen s*zlük k*zolarının uzun uzun dolu dolu entry yazamaması. yani bi güruhun entrylerinin %99'u mu tek satır olur. kalan %1'in yarısı da 2 satırdır zaten. hoş ne biliyor ki ne yazacak uzun uzun? hangi konuda bilgi sahibi ki gelip o eşsiz bilgilerini sözlüğe aktaracak? yapabildikleri tek şey; aslan burcu erkeği başlığına girip şerefsizdir yazabilmek. o da aslan burcu erkeğinden yediği tekmenin acısından kaynaklıdır. hadi eyv.
    1 -3 ... aklakara
  2. 2.
    ı ıh olmamış. uslup ve içeriği kullanarak trolleme çalışmaları için biraz daha türkçe yazabilme kapasitesi gerekiyor. cümle cümle gidebiliriz.

1. ilk cümledeki ''s*zlük k*zoları'' tamlaması. bunun yerine 'sözlük k*zoları' denseydi iyi olurmuş. eğer ki türkçe karakterle alakalı bir ''*'' işareti varsa ikinci yani 'kezo'daki ''*'' algı karıştırıyor. zaten devamında da sürekli sözlük olarak ifade edilmiş. sadece 'kezo'ya, bir sansür gibi ''*'' konsa güzel numara derdik.

2. ikinci cümlede nerede soru işareti? hatta iki tane yanyana soru işareti olsa soru sorulmadığını, gönderme yapıldığını pekiştiren cinsten bir ifade olabilirdi.

3. cümledeki 2 rakamla gösterilmiş. ancak önceki cümlede yazıyla bir tek var. kabul edilir tabi ki ama ''iki'' göze daha hoş gelirdi.

4. cümledeki ikinci ''ne'' atılmalı. 'hoş ne biliyor ki yazacak uzun uzun?' doğrusu budur.

ay yeter, yoruldum. yeteri kadar satır da yazdığıma göre; hadi eyv.
    7 -1 ... pattieboyd
  3. 3.
    Niye yazalım burdaki andavallar için mi? Cemil Meriç bilmez, kült film bilmez. Ne bilir? Hiç.
    3 -1 ... birbobin
  4. 4.
    Uzun entryleri kim okuyor yaa? Şahsen ben hiç okumuyom. O yüzden yazmıyorum da.
    -1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  5. 5.
    Uzun aldıkları içindir.
    ... freepussyfucker
  6. 6.
    y o r u l d u m yazıp onlarca "+" alan paçoz gördü bu gözler...
    6 ... narcissistic
  7. 7.
    Okuyacak adam olmamasından kaynaklıdır. Zaten doğru dürüst uzun entry yazan kim var ki kadın erkek kıyaslaması yapılıyor anlayamadım.
    3 -1 ... theshowmustgoon
  8. 8.
    Sanki uzun entry okuma kapasiteniz var da kızların yazma kapasitesine laf atmışsınız.
    6 -6 ... asuregibisurat
  9. 9.
    ne biliyorlar da ne yazacaklar.
    1 -2 ... buchoalvarez
  10. 10.
    cidden sözlükte uzun entry yazabilen bir yazar ya da yazarlar var mı?
    eğer varsa kullanıcı adlarını bırakın buraya, takip edelim.
    2 ... epaphos