1. 1.
    sözlük kezolarının düşünme, strateji üretme, savaşma, akıl yürütme gibi şeyler gerektiren strateji oyunlarını oynayamaması. elbet tabii ki sebebi akıllarının yetmemesidir. aynı anda 2 şeyi düşünemeyen kezolar, kafa içinde 40 tilki gezdirmeyi gerektiren oyunları nasıl oynayacaktır, akılları buna nasıl yetecektir? şurada dünyaya damga vurmuş strateji oyunlarına bakıyosun hep erkekler yorum yapmış, voobly'e falan bakıyosun yabancı kızlar çatır çatır eycof oynuyor ya bizim kezolar? bunlara atari oyunu bile fazla gelir. hadi eyv.
    3 -9 ... aklakara
  2. 2.
    iki kız yazsa abazalığından duramayacak ağzının suyu akacak tipler şurda ahkam kesiyor ya ne gülüyoruz bir bilsen.
    13 -1 ... cizgi kiz
  3. 3.
    Sözlük kızlarının boş işlerle uğraşıp sonra strateji bilgimi geliştiriyorum vs. bahanelerle kendini avutmadığını gösterir.
    3 ... darulmihen
  4. 3.
    Erkek sanalda oynar kadın gerçek hayatta da o yüzden.
    4 ... bendoktordegilimhekimim
  5. 4.
    kızlar nolur biriniz en azından satranç bilin ya. ay ben bilmem ki ile olmuyo bu işler. biraz zeka, biraz kültürle süsleyin şu memeleri. meme meme nereye kadar. sinir oldum bak.
    2 -2 ... t i b b
  6. 5.
    eycof bebek oyunu artık. Civilization öğrenin.
    3 -1 ... liz queen
  7. 6.
    Hearts of iron 4 gibi baba bir oyun varken diğerleri tetris gibi kalır.
    1 ... simetrigiolmayankok
  8. 6.
    Doğrudur. Kendi açımdan oynayabildiğim en iyi oyun süper mario'ydu. Internetteki oyunları oynamayı sevmiyorum. Çok boş iş geliyor nedense. Ama gerçek hayatta stratejinin en alasını oynarım. Ufak tefek cinayetlerdeki merve halt eder yanımda. Hahayt.
    -5 ... xoxoxoxo91
  9. 9.
    Ra2 hiç oynayamazlar.
    2 ... anima mundi
  10. 10.
    çünkü milletin kalbiyle oynuyorlar.
    2 ... mumbarsever01