1. 1.
  s*lük k*zolarının siyasetten çakozlamaması hali. erken s*çim kararı verildi diyosun ay nolcak şimdi oy mu vericezz .s.s diyor. atatürk bunların bu halini görse seçme seçilme hakkı vermezdi. hadi eyv..
  4 -16 ... aklakara
 2. 2.
  Ya deli ya Senin kadar bilgili değildir kesin sozluk kızları.
  1 -1 ... kafam duman
 3. 3.
  Bir tane sözlük kizi "ev boş" diye mesaj atsa, uçarak gidecek adamlar sözlük kızlarını gomunce daha da mi bir komik oluyor ne?

  Güldük tamam.
  8 -2 ... primer bond kompozit
 4. 4.
  çok fark yaratmayacak durumdur. görünüşe göre biz erkeklerde anlamıyoruz. burada yüzlerce binlerce kişi fikirlerini yazıyor ama başımızdaki siyasetçiler bir anda seçim kararı falan alabiliyor hiç akla mantığa sığmayan şekillerde. konuştukları da zaten bir halta yaramıyor iktidarının da muhalefetinin de muhalefet görünümlü iktidar yancılarının da.

  ben şu bazı harflerin yerine * konulması mevzusunu merak ettim asıl. japon pornosu gibi lan bazı yerleri mozaikli bazı yerleri açık. ne işe yarıyor bu merak ediyorum bir süredir. hani küfür yazmak istemessin s..tir yazarsın anlarım ama "seçim" yazarken "e" yi sansürlemek nedir cidden merak ediyorum. bazı yazarların nickleri yazılırken yapılıyor falan suçluların gözüne bant çekilip haber yapılır ya öyle bir şey mi manası mantığı nedir yani.
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  dün en az 20 kadın yazardan mesaj aldım. gri şehrin belediye başkanı oluşunu nasıl kutlayalım planlar yapmamız lazım diye. o kadar anlatmaya çalıştım kızlar başgan seçiyoruz ama belediyeye değil memlekete diye ama ısrarla kutlama yapacağız şimdiden hazırlıklara başlıyoruz anca yetişir diye konuşup durdular. valla ben artık anlatmıyorum bıktım. bi başgan seçilir o vakit bizde kime niyet kime kısmet diye yaparız bi kutlama. ne yapayım anacım laf anlamıyorlar.
  1 -4 ... gri sehrin adami
 6. 6.
  ben onların yerine de anlarım kardeş sen canını sıkma.
  ... true
 7. 7.
  siyasetten, sanattan, bilimden anlamıyorlar bari hiç yoksa şuraya 2 tane meme fotoğrafı atsalar da bir işe yarasalar.
  ... ecinni
 8. 8.
  Ben anlıyorum mesela parti ittifakı için önerilerim
  akp ile CHP
  MHP ile hdp
  Sadeet ile dsp
  Bbp ile tkp
  Haydar baş ve Ekmeleddin ihsanoğlu
  Şeklinde.
  2 ... haylaz sirin
 9. 9.
  ben de türkiye bir günde nassı düze çıktı diyordum, meğer sözlük erkekleri kurtarmış, helal olsun size.
  1 -1 ... radiolarian
 10. 10.
  Sevgilisi tarafından darbe yiyip tüm kızlara saldıran ergen psikolojisi.
  ... zemheriayazi