1. 1.
    s*zlük k*zolarının milyonlarca hemcinsi gibi sıradan, vasat, duvardaki herhangi bi' tuğla olması. bakıyosun hiçbi' özgünlükleri yok, ortalama bi' k*zo nasılsa hepsi aynı. sığ yorumlar, ilgi budalalığı, s*zlüğe foto atıp 3-5 k*kodan m*saj alma hevesi, duyar kasmalar falan... herhangi birinin şu s*zlüğe bi' özgünlük getirdiğini gördünüz mü? bi' de hande'den sokakta 100 tane bulurum demezler mi askdjasd. vasıfsız kezolar ya. hadi eyv.
    4 -9 ... aklakara
  2. 2.
    kardeş acaba yıldız komadan sözlük yazmış mısın diye bütün entryyi okudum. allah belanı versin.
    9 -3 ... t i b b
  3. 3.
    Abi bu hande sana bakmaz kabullen ve sözlük kızlarına sallamayı kes artık.

Yine sözlük kızları gibilerle evleneceksin söyleyim.

(bkz: acı ama gerçek)
    5 -1 ... kendihalindeyazarx
  4. 4.
    ilginç bir psikolojik vaka. sıradan olduğunu iddia edip küçümsediğin insanların herkes gibi sıradan olması gerçeğine bunca şaşırıyor olman aslında onları gözünde anlamsız bir şekilde ne kadar büyüttüğünün dışavurumu. gördün mü bak, sen de tek cümlede özetlenebilecek sıradanlıktaymışsın.
    6 ... horrible secret
  5. 5.
    Deme öyle be.
    Ben onların doğa üstü varlıklar olduğunu düşünüyordum şahsen. Şuan her şeyi mahvettin.
    1 ... depresif psikolog
  6. 6.
    Ben gökyüzü olsam sana kuş olmak yakışır.

istediğin kadar uzağa git. Hep aynı gökyüzünü paylaşacağız.

Yanlış olduğunu bile bile yürüdüğüm yolsun sen.
    ... burakinyjs21
  7. 7.
    (img:#1668149)
    Dertlendik bak şimdi.
    7 ... kendihalindeyazarx
  8. 8.
    Ben hariç.
    2 -6 ... queen of cookie
  9. 9.
    Sözlük erkeklerininde sıradan olması durumunun aynısı. Ne bekliyorsunuz ki? Ne bekliyoruz ki?
    ... hayalperestbiri
  10. 10.
    (bkz: beyinsizce açılan başlıklar serisi vol 849377473)
    2 ... vizorlastigi