1. 1.
  net bi' çıkarım. sözlük kezoları sosyal hayatlarında ilgi görüyor olsaydı burada ilgi orospuluğu kasmazlardı. 3-5 kekodan mesaj alabilmek için el-ayak-saç-omuz vs. fotosu atan net ilgi orospusudur. yakında anadan üryan foto atacak geri zekalı kezolar. hadi eyv.
  2 -5 ... aklakara
 2. 2.
  Evet. Çünkü hep evdeyim. Kimden ilgi göreceğim ki.
  4 ... las amores son mentiras
 3. 3.
  süper başlık.

  ve gerçeklik payı var. şöyle düşünün reelde gerçekten ilgi görebilen bir kızın sözlüğe ayırabileceği vakit kısıtlı olur. o kısıtlı zamanlarında da dolu entry girer sağlam içerik üretir.

  ama diğer sözlüklerde ve burda gördüklerimizden bir çıkarım yapabiliyoruz. kızlarımız hem reel hayatta az ilgi görüyorlar hem de kendilerini geliştirmiyorlar. goygoy dışında entryleri yok. yemleme, olta atma üzerine entry kasıyorlar. sonra da böyle tespitlere meze oluyorlar. yalansa yalan deyin.
  -6 ... dakandaz
 4. 4.
  Bu kadar emin konuşma..
  1 -2 ... melisasilem
 5. 5.
  kafanıza sözlük kızı kadar taş düşsün. sözlük kızları böyle, sözlük kızları şöyle... ulan biz çok mu düzgünüz sözlük erkekleri olarak? her 3 başlıktan 1'i ya pornoyla, penisle ya da memeyle ilgili.

  herkes kendi kapısının önünü süpürürse sokak temiz bir yer olurdu.

  şaka lan şaka sözlük kızlarına kim bakar ehehe.

  Sonradan edit: Aslında amacım ironi yapıyor gibi gözüküp kafamdakileri linç yemeyeceğim şekilde dökmekti. Sondaki saçma cümleyi takmasanız da olur. *
  12 -3 ... theunique
 6. 6.
  günde bin tane sözlük kızlarını aşağılayıcı başlık açıp hiçbir kız tarafından bir tarafına bile takılmamaktan fena olmayan durum.
  5 ... antik sarapci
 7. 7.
  *entry fazlasıyla galeyana gelmiş biri tarafından yazılmıştır ve küfür içerir.*
  "Sözlük kızı" ne ulan amına koduğumun barzosu? Bıkmadınız mı o minnacık nohut tanesi kadar beyninizle insanları kategorize etmeye çalışmaktan. Sözlük dediğin dünya çapında ve herkesin gelip bir şeyler paylaştığı kocaman bir sosyal ağ. Sizin bu yaptığınız şey "türk kızları kıllıdır." Demek gibi bir şey. O cümleden yayılan buram buram mal kokusu bu cümleden de yayılıyor. Hangi sözlük kızı bu reelde ilgi görmeyen acaba? Omuz, bacak fotosu atıyormuş sözlük kızları bak hele bak. Ben neden görmüyorum o kızları acaba? insan vücudundaki kan nereye basınç yapıyorsa o bölgeyi ilgilendiren olayları görüyor demek ki. Algıda seçicilik bir nevi. 1000 tane kızın içinden tek bir tanesinin attığı inek memesi tadındaki meme fotoğrafından yola çıkıp 999 kızı yargılıyorsanız bu o kızları orospu yapmaz ama sizin mal olduğunuzu gözler önüne serer. Sorsak sözlükteki kızlar ilgi orospusu lakin siz onlara yüz vermiyorsunuz. Ama reelde o fotoğrafları atanlara ilgisiz kalmayı bırakın sürtünme kuvvetiyle evi ateşe verebilecek düzeydesiniz. Ama biz bunu bilmiyormuş gibi yaparız. Ortamlarda belli etmezsiniz kim bilecek.
  7 ... selfcontrol
 8. 8.
  Off eveet. Yüzüme bakan yok. Böyle her yerim sivilce falan benim. Gözlerim desen şaşı entry girmekten hep. Görenler baş sağlığı diliyor.

  Entry girmekten kambur olduğumu da söylemiş miydim?
  3 -4 ... sensusbence
 9. 9.
  Entry nick uyumu.
  ... kudurtanbazlama
 10. 10.
  Ben reel hayatımda daha çok ilgi görüyorum sayın sözlük sakinleri.
  1 -2 ... yildizhan