1. 1.
    sözlükteki kızların birbirlerinin üstünü çiğneyip popüler olma kavgasında en ön sıraya yerleşme çabasıdır. genelde 24 yaş ve altındaki kızların histerik halleridir. eksik gelişim sebebiyle en pespaye ihtirasların sahipleridir bu kızcağızlar.

adeta sürü halinde ille de "en popüler yazar ben olmalıyım" diye yırtınıyorlar. peki neden bu hallere düşüyor kızlarımız? çünkü zamanlarını geçirebilecekleri başka içi dolu meşgaleleri yok da ondan. ama asıl sebep diğer hemcinslerine duydukları büyük öfke ve dahi kıskançlıktır. kendisine gösterilmesi gerektiğini düşündüğü ilginin diğer hemcinsi olan sözlük yazarlarına gösterilmesiyle sinirden delirir, gözleri kan çanağına döner. planlar üretir ve bu popüler olma yarışında nasıl ön plana çıkacağının hesaplarını yapar.

kendince bir yol haritası çizer ve buna sadık kalarak strateji üretir. özellikle açık oylama gibi egoyu dibine kadar okşayan şeylerin varlığıyla o küçük dünyasında mutlu olur sözlük kızları. hatta bunu fırsatını bulduğu muhtelif başlıklarda sergiler ekran görüntüsü alarak. bakııııııın ben ne kadan da ilgi çekiyorum mesajını diğer hemcinslerine verir. böylece bir miktar sanal ferahlama yaşar.

popülaritesini sağlama almak için gerekli durumlarda kullanmak üzere meriç kıvamlı erkeklere mavi boncuk dağıtmayı asla ihmal etmezler. bunlar ilerde danışıklı dövüş içeren başlıkları açtıkları gibi popüler olma hastalığına düşen yazarın nickli başlıklarını da açacak olan takviye kuvvet elemanlarıdır. uslu çocuk olurlarsa belki şirinleri göreceğini zanneden bu zavallı erkek sürüsü finalde ancak üçün birini alırlar. halen daha bu salaklığı yapıyorsanız vazgeçin. kızlar istenildiği gibi kullanılan erkeklere gram saygı duymaz. kızların saygı duymadıkları adamlarla sevişmediğini de herhalde söylememe gerek yoktur tıfıl oğlancıklar.

her kızın popüler olmak için yoğurt yeme şekli farklıdır. kimisi vücudunun bazı uzuvlarını flulaştırarak paylaşır, kimisi aralıksız duygusal metinler içeren entryler döşenir, kimi sözde güzellik ve makyaj uzmanlığını konuşturur, kimisi de cinsellik içeren erotizm soslu entrylere abanır. maksat pazar şenlensin ve bir talep oluşsun. bu pazardan da işlerine yarayacak adamları seçmek kalır geriye. peki ne için? diğer sözlük kızlarını delirtmek için. en çok ilgiyi ben görüyorum diye alttan alta muzaffer komutan edasıyla entryler döşenmeye devam eder. nickaltı şiştikçe şişer. iyi ya da kötü fark etmez kendisinden bahsedilsin yeter. ne de olsa reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler dimi.

sözlükteki popülaritesini günden güne arttıran dişi şeytanlar dünyanın sırrına vakıf olmuş, herkese her istediğimi güçlü kişiliğimle yaptırırım havalarına girerler. ne zamana kadar? ekşi sözlük'te "leyla", uludağ sözlük'te "silik" etiketini profilinde görene kadar. ya sonrası? sonrası büyük bir boşluk. yapacak hiçbir şey bulamama ve kısır döngü.

tüm bu yersiz çabalar acınasıdır. gülünçtür. başka bir meşgaleniz yok mudur durumlarıdır.

hadi selametle...
    3 -7 ... dakandaz
  2. 2.
    bakın şimdi ben de şu huy oluştu şu sözlükte, önce yazara bakıyorum.

sonra yazdığına.

böyle bir yarış yok. yarışı ne için yapıcan bi kişi baksın diye mi? herkes pire gibi burda zaten.

neyse ben liliith için karımdır o dur budur diyen birinin bu konu hakkındaki yorumunu ciddiye alamıyorumahaha. lan tipe bak kız görünce direk sekse giren bi de yarış marış diyor. kızlar haklı bence.
    4 -3 ... lan senin de nickinin de amk
  3. 2.
    sözlük kızlarının her yeni güne, acaba bugün ne yapsam da ilgileri üstümde toplasam diye uyandıkları kavgadır. onları da böyle kabul ediyoruz.
    3 -3 ... dakandaz
  4. 4.
    Başlık sahibinin kime nasıl karım marım dediğini bilmem, üstelik de kadın sayısını keşfedecek kadar çok takılmadım henüz buralarda ama kısmen doğru söylüyor çünkü kadınlar -ki gördüğüm kadarıyla birkaç tane var, çünkü hep aynı kişiler yazıp çiziyor- girdikleri her ortamda hele de böyle azınlıkta oldukları bi durumda, özellikle de ilgi çekmeye başladıkları andaaa bittiniz siz olm... Ne yazık ki.
    6 -2 ... sahika kocarslanli
  5. 5.
    isim verebilir misiniz sayın yazar?

böyle afaki sallamakla, "o kendini biliyor"larla, lafımı edeyim ama tadımız da kaçmasıncılıkla bir yere varamayız.

kimse onlar gidip yolalım.

tanrılar kurban istiyor.
    3 -2 ... lucius vorenuss
  6. 6.
    Yalnız, dakandazı kim ya da kimler bu kadar kızdırdıysa çıksın ortaya. adam feci manyamışsbdjd.
    3 ... sahika kocarslanli
  7. 7.
    Sözlük kızları instagramdakilere göre melek melek şükredilmesi gereken yarıştır.
    6 ... blindur mergen
  8. 8.
    Sözlüğü ınstagram sanıp sürekli fotoğraf atan kızların girdiği saçma yarış.
    4 ... sosyalist patron
  9. 9.
    sözlük kızlarının popüler olma yarışı
    1 ... tuiran kouma
  10. 10.
    cidden buradan kızlara yürüyecek kadar ne yaşadınız olm?

ulan ben de öğrenciyim, hayır çok olağanüstü yakışıklı zengin falan da değilim ama çevremde çok kız arkadaşım var.

ulan şirek misiniz amınoğulları flört için bin türlü yer var devir değişti.
    3 -1 ... napesend