1. 1.
    s*zl*k kezolarının karıştığı ve ulu sözlüğü ele güne rezil kepaze etmiş, sözlüğün namusunu iki paralık etmiş olan skandallardır. az çok hepiniz biliyorsunuz modlardan birine vurdurmak için samsun'a giden mi olmadı, selfie çubuğu ile bizi odatv'ye kadar düşürüp cümle aleme rüsva eden mi, evli olduğu halde sözlükten 2 erkekle grup yapıp yakalanan mı, askerdeki sevgilisini sözlük oğlanıyla aldatıp hamile kalan mı? daha niceleri niceleri var ki benim yüzüm kızarıyor artık. sözlük kezolarının ahkalsızlığını, yerlerde sürünen namuslarını görmeniz için daha ne lazım? burada sözlük kezolarının içler acısı, leş hallerini ve pisliklerini ortaya dökmek suç da 2 paralık namusuyla rezil olmak suç değil. hadi eyv...
    13 -6 ... aklakara
  2. 2.
    insanlıktan soğutan skandallardır.
    -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    Oha lan.
    Bunlar oldu mu cidden.
    Ben buralardan giderim bak.
    3 ... vatansever terorist
  4. 4.
    "baktıktan sonra sil tamam mı" dedikleri sözlük pileyboyları umuyorum ki aklı selim davranıp stokçuluk yapmamıştır.

zira ağır bir saldırı altında olduğumuz dedikoduları kulaktan kulağa yayılıyor.

eşin dostun kıçını bir kez daha malum ortamlarda görmek zorunda kalmak en son isteyeceğimiz şey olur.

unutmayın. biz bir aileyiz.
    5 ... lucius vorenuss
  5. 5.
    sallayın sallayabildiğiniz kadar ama sizin hayal dünyanız bile sınırlı bence. tüm sözlük kızları, tüm sözlük erkekleri gibi cinsellik yaşamak istiyorlarsa yaşarlar istediğinin yanına giderler gelirler. kendi sülaleniz bitti sözlük kızının namusunun peşindesiniz.
    4 -3 ... utopia woman
  6. 6.
    Alayı yalan.

Kumpas bu haberler.
    1 ... rosadolujoee
  7. 7.
    Benim de içinde bulunduğum skandallar bütünü.

Sikandallar doğru, ebet.

Erkek:not.
    ... narcissistic
  8. 8.
    Benim kafam grup olayina takildi nasil ayarladiniz lan grubu
    fenerbahçe bile gruplara kalamiyor.
    2 ... karton toplayan cocuk
  9. 9.
    sevişmenin nesi skandal oluyor lan..

ölelim o zaman..
    4 ... artificialhuman
  10. 10.
    Selfie çubuğu olayını biliyorum sadece mk kaç yıldır burdayım. Neler dönmüş bilemiyorum altan bilemiyorum.
    ... tatardoktor