1. 40.
    Kızlar vakti olan biri de şunlara bir yazı dizisi hazırlasın.
    6 ... giden gider
  2. 39.
    bir kısımı ; asosyal, diğeri ev de kalmış

başka bir kısımının ağır psikolojik sorunlar var

bunlar doğru

kimi sözlük yneticilerine yaltaklanıp

aklı sıra istediğini yaptırma derdinde vs vs

burayı gereğinden fazla önemsiyorsunuz

her ne kadar,

kendine sözlük de dese

hepi topu

bir internet forumu

vur trolünü geç.
    1 -2 ... lord of the pilihoz
  3. 38.
    abicim sakin ol kimse eksilemedi seni. hatta ben artını verdim.

ben 3-5 konuştuğum kız gülücüklü mesaj attı, entryimi favladı diye kendini bir bok zannedip bunları yazmaya koyulmadım. aralıklı olarak gelip gittiğim sözlükte bunca zamanda kavşaklarından geçtiğim belki 100 kadar kızın üzerine bunları yazıyorum. ben buranın orospusu gibi bir şeyim yani.

sen de meriçliğe soyunup sözlük kızlarının alayını korumaya kalkışmasaydın keşke.
    benim bu saatten sonra kimsenin ekmeğinde de nimetinde de gözüm yok.
    2 -4 ... neksflis
  4. 37.
    Of brom bir kaç abazan kız bize de denk geliyor.

Hatta biraz üzerine gitsen tavlayacağın yalnız kızlar da.

Hatta kaçamak yapmak isteyenler de.

Hayat mottom gereği mesafemi çekiyorum.

Ben eskort sitesinde değilim seks arayayım.

Arkadaşlık sitesinde değilim aşk arayayım.

Dullar çakışıyor Facebook sayfasında değilim artık onlar ne arıyor ise.

Ben sözlük sitesindeyim. Ben entry girip yazı okurum. Tanışmak isteyen ile tanışır sohbetimi ederim. Uf erkek bu penisi var özgürce istediğin ile yatmak çok havalı kimle düzüşürüm beni ilgilendirir ci kızçelerime de selam olsun. Din miş mahalle baskısıymış benim umrumda değil. Bence düşünmeden seks insanın milyonlarca yıllık zihinsel evrimine hakaret. Doğadaki gibi her tuttuğumuzun bir keyfi olmuyor kanımca. Mutluluk hormonu bağımlılığından fazlası değil yani. Ben bir şeylere bağımlı yaşamam. Sürekli mutlu olacam diye her azınca am aramak da bu bağımlılıklar arasında.

Neyse güzel insanlar beni anladı. Onlara selam olsun. Bu sözlükte gerçekten de ruhu güzel sohbeti güzel sıradan insanlar ve dişi insanlar da tanıdım. Karakteri ve hayata duruşu olanından. Onlara işte bu selamım.

Yarası deşilen de dullar çakışıyor espirinde uf salak sen ne anlarsın ya milleti salın diye kendi bile neden söylediğini bilmediği cümleler kurup eksiyi bastı bile.

Çok umrumda mı değil.
    5 -2 ... uzay muhtari
  5. 36.
    Çoğunun psikolojik sorunları olduğunu söyleyebilirim. Ama bunlardan faydalanma gibi bir niyetim olmadı. Belki böyle olmam sebebiyle bazıları daha da çok geldi üzerime. iyi çocuk gibiydim. Öteki türlüsü de kötü çocuk edecekti beni. Kötü olmaktan kaçarken daha da kötü oldu sanki her şey.

Bu yazı dizisinde ifşa olmayacağını garanti ederim.
    1 -3 ... neksflis
  6. 35.
    Doğru ise psikolojik sorunlu kızlar ile karşılaşmış muhtemelen. ailesinden şefkat sevgi görmeyen ve bazı fiziksel durumlarından dolayı gerçekte yapamadığı veya yapmak istemediği şeyleri sanal dünyada yaşamak isteyen kızlar.

Biraz şiir ile beraber duygusallık ortamı oluşunca altını ıslatan, sanalda onunla bununla yatmayı alışkanlık haline getirmiş kezo kızlar.

Böyle olayların sonu genelde ifşa ile biter.
    3 ... desifreleyici
  7. 34.
    (bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
    sözlük kızlarının iç yüzü yazı dizisi

lan şu sözlüge yaş sınırı koyun amk liseliler gelmiş fantezi seks hikayelerini sözlüğe yazıyor.
    5 ... yazar cizer34
  8. 33.
    Bu yazdıklarımı sadece ben yaşamış olamam. Bir çoğunun yaşadığı şeyleri yazmanın, isim vermeden rencide etmeden söylemenin neresi şikayet edilesi bilmiyorum.
    -3 ... neksflis
  9. 32.
    (bkz: bok da çıkabilir güvenmiyorum)
    2 ... beton baris
  10. 31.
    Başlığa gir > eksile > şikayet et > anasayfa.
    7 -1 ... git schopenhauer oku gel