1. 1.
  insanı üzen durumdur. resmen hislerimiz ile oynuyollar. açık oyluyorlar tüylerin dikeliyor sonra üstüne fav atıyorlar evin içerisinde koşuyorsun sonra dizlerinin üzerinde kayarak 1-1.5 metre kayar vaziyette gol sevinci yaşıyorsun "yeessssss" diye hönkürerek. ancak devamı gelmiyor..
  9 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  sözlük kızlarının erkekleri nasıl kullandıkları bugüne kadar çok araştırılmış bir konu olsa da, kullanım amaç ve şekli yeterince açıklığa kavuşturulmamıştır.
  ... monk of monkmountain
 3. 3.
  Sadece verilen oyun yabana gitmesin de kim tarafından atıldığı belli olsun diye yapıyorlardır. Fav atıyorsa da çok beğenmiştir. Yanlış taraflara çekmeye ne lüzum var şimdi dediğim durum.
  4 ... muphem hatun
 4. 4.
  bak sözlük kızı , sana iki çift lafım var. koskoca hatunsun. artın var, favın var, her şeyin var. yüzlerce takipçin,onlarca mesaj atan hayranın var . yakışır mı sana bir sözlük erkeğiyle oynamak? yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu, abazayı, eli böğründe bırakmak? ama nasıl yakışmasın! anlamıyor musun sözlük kızı, bu çocuklar senin bir açık oyuna muhtaç.ama ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan kıza, sevgiyi öğretmeye çalışıyorum. hıh, sen, büyük patroniçe, debelerin sahibi sözlük kızı! sen mi büyüksün? hayır, onlar büyük ! sözlük erkekleri! dokunma artık abilerme! dokunma kardeşlerime! dokunma abazalarıma. eğer onların kılına zarar gelirse, ben, ömründe bir suseri bile incitmemiş olan ben,aathena, hiç düşünmeden çeker eksilerim seni! anlıyor musun, eksilerim ve dönüp arkama bakmam bile!"

  işbu entry : sıkıcı bir otobüs yolculuğunda yazılmıştır.
  1 ... aathena