bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözlüğümüzün kültür seviyesindeki diplerde olan kezolarının dış politikadan, diplomasiden falan anlamaması. dış politika seviyeleri: avusturya başbakanı ne kadar yakışıklı yaa xddd. off bunların adına ben utanıyorum yerin dibine giriyorum yeminle. hadi eyv.
    3 -7 ... aklakara
  2. 2.
    Anlayacak çok da bir şey yok. Hepiniz bir biz tek.

(bkz: cerrahpaşalı meto)
    ... thirty eight
  3. 3.
    Dış işleri bakanı bile bir bok anlamıyor kızlar nasıl anlasın dedirtir.
    5 -2 ... mecburi istikamet
  4. 4.
    Gorende sanacak turk kizlari diplomasi ile bizi kurtaracak.
    Saka bi yana kizlari diplomat yapsak ne muhabbetler doner herkesle instagramda arkadas rusya ile arkadas falan silah yerine makyaj ve moda ikonu esyalar anlasmalar falanlar filanlar.
    En kotusu hirsizlari savunmazlar heralde bazilari comar ama bazilari var ki akilli yani.
    1 ... endless pain
  5. 5.
    hepsini mi biliyorsun da genelleme yapıyorsun delikanlı.
    ... meelinili
  6. 6.
    Kimse dış politikadan ya da siyasetten anlamak zorunda değil. ben bi ara ilgilendim sinir hastası olup derde bulaştım çıktım. Yaşama sevincini alan şeyler bunlar bence.
    ... uyumak
  7. 7.
    dış politika hususunda bilgisi olduğunu zanneden andavalların kapıldığı salakça fikir. Hayır memlekette dış politika diye bir şeyde yok yani ne desek boş, rüzgarın yönüne göre dümen kıran adamlar dış politika mı bıraktılar.
    ... ezikkadin
  8. 8.
    Normaldir. Hariciye hakkında konuşmak için birikim gerekir. Nerede O birikim? Yok.
    1 -4 ... murat bardakcinin gozlugu
  9. 9.
    En cok kari kizla alakali basliklara ilgi gösteren sözlük erkeklerine dert olmus durum.
    8 -1 ... gottesanbeterin
  10. 10.
    kızların hepsi politikanın feriştahını yaparlar.
    -1 ... monk of monkmountain