1. 1.
  sözlük kezolarının anadolunun bir kültürü, ananesi olan örgü örmeyi becerememesidir. cefakar anadolu kadınının elleriyle vücut bulan nice kazaklar, battaniyeler ile büyüyen bizler yeni nesil kezolarla bu geleneğimizi kaybettik. sevdiceğine elleriyle atkı ören o güzelim anadolu kızları gitti, göbeği açıp fahişe gibi giyinmeyi bi' halt zanneden bu yeni nesil ilgi orospularına kaldı meydan. yazık ki yazık. hadi eyv.
  -2 ... aklakara
 2. 2.
  Annesi sözlük kızı olan yazar beyanıdır.

  Oldu mu?

  Edit:sözlük kızlarını yedirtmeyiz.

  imla:uludağ sözlük gececi yazarlar kurucu admini.

  (bkz: uludağ sözlük gececi yazarlar)
  1 ... hzpikachu
 3. 3.
  hazır sonbahara girmişken biz sözlük erkeklerine birer bere veya atkı, hırka falan örerek yapabildiklerini ispatlamaları makbul olacak olan iddiadır. elleri çabuk ise hızlı hızlı örsünler yüzlerce bizde satalım sözlüğü boyatırız falan ek gelir olur. bu iso nun cebinde akrep var sözlüğe hiç para harcamıyor.
  2 -1 ... mel mel bakan gibson
 4. 3.
  Çağdaş çocuk gelişimi ve bakımını destekleyenlerdenim. Ama sen bizim evladımız olsan bir anda gelenekçi olur, dayak cennetten çıkmadır der temiz bi dayağımızı yerdin.

  Örgü örmek beceri değil matematik işidir. Becerememek olmaz. Yapmak istememek olur. Örgü örse banane, örmese banane. Aynısı senin için de geçerli. Sanane.
  ... ngark